Надходження на склад обладнання для побудови PON

07
жовтня 2020

PON_623x390.png

PON обладнання

Наш склад поповнився партією поверхових боксів та новими касетними подільниками USM для якісної побудови пасивної оптичної інфраструктури в багатоквартирних будинках. Обладнання на складі, доступне для замовлення!

  • Optolink PMA2
  • Optolink PMA3
  • USM - PLC 1x4 - SC/АPC (G.657 A)
  • USM - PLC 1x8 - SC/АPC (G.657 A)
  • USM - PLC 1x4 - SC/UPC (G.657 A)
  • USM - PLC 1x8 - SC/UPC (G.657 A)

B2B-портал
Повний асортимент та ціни доступні на В2В-порталі:b2b.romsat.ua.
Необхідна реєстрація

РОМСАТ - ексклюзивний представник Optolink в Україні


7
Бокс оптичний Optolink IFDB-PMA2 (корпус) (поверховий)
В наявності

211,41 грн

код товару: 581433

рейтинг

1
Бокс оптичний Optolink IFDB-PMA2 (корпус) (поверховий)
В наявності

211,41 грн

код товару: 581449

рейтинг

7
Бокс оптичний Optolink IFDB-PMA3 (корпус) (поверховий)
В наявності

246,88 грн

код товару: 581454

рейтинг

7
Подільник оптичний OptoLink USM-1/4-PLC 2,0-4SC/APC-AT (PLC (USM) 1x4-SC/APC)
В наявності

223,23 грн

код товару: 581382

рейтинг

7
Подільник оптичний Optolink USM-1/8-PLC2,0-8SC/APC- AT (PLC (USM) 1x8-SC/APC)
В наявності

242,93 грн

код товару: 581383

рейтинг

7
Подільник оптичний Optolink USM-1/4-PLC2,0-4SC/UPC-AT (PLC (USM) 1x4-SC/UPC)
В наявності

223,23 грн

код товару: 581384

рейтинг

7
Подільник оптичний Optolink USM-1/8-PLC2,0-8SC/UPC- AT (PLC (USM) 1x8-SC/UPC)
В наявності

242,93 грн

код товару: 581385

рейтинг

Теги: pon