Новий оптичний кабель RCI ADSS

12
травня 2016

Новинка! Оптичний кабель RCI O-CFP (NA) FDa (ADSS) вже доступний для замовлення.

S-CFP(NA)FDf призначений для побудови мереж широкосмугового доступу, повністю діелектричний. Кабель можна використовувати для підвісу на опорах ліній електропередач, зв'язку, контактної мережі залізниць і на інших об'єктах під напругою.

Оптичний кабель RCI ADSS з посиленим силовим елементом | romsat.ua

Діаметральні силові елементи: діелектрик (FRP), діаметр 2х1,0 мм
Модуль з волокнами: полібутілентерефталат (PBTP)
Оптичні волокна: одномодовое ITU-T G652D (ном. згасання: 1310 нм - 0.36 дБ, 1550 нм - 0.23 дБ)

Вже в продажу!


Високі експлуатаційні характеристики оптичного кабелю RCI S-CFP(NA)FDf та легкість монтажа дозволяють створити надійну волоконно-оптичну мережу в найкоротші терміни.