Новинка! Модуль оптичний C-DATA FD511GX-RM0

28
липня 2021 новинка
C_data_623x390_ukr (1).jpg

Абонентський пристрій EPON/GPON ONU всередині SFP модуля

Компанія C-Data Technology, що спеціалізується на виробництві пристроїв широкосмугового доступу до мережі, представила абонентський термінал ONU XPON інтегрований в SFP модуль. Дана ONU призначена для установки в комутатори Ethernet, бездротові точки доступу, маршрутизатори та інші CPE пристрої обладнані SFP портом.

xPON ONU SFP FD511GX-RM0 розроблена для роботи в EPON та GPON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) і GPON (ITU-T G.984.2). Пристрій сумісний з OLT C-DATA, BDCОМ, Huawei та ZTE, має функції цифрової діагностики (DDM).

Ключові характеристики:
  • Технологія: EPON та GPON 
  • Довжина хвилі передавача: 1310 nm 
  • Довжина хвилі приймача: 1490 nm 
  • Форм-фактор: SFP (Small Form-factor Pluggable) 
  • Оптичний роз'єм: SC/UPC 
  • Швидкість передачі (TX): 1,25 Gbps 
  • Швидкість прийому (RX): 2,5 Gbps
РОМСАТ - авторизований дистриб'ютор C-Data Technology Co., Ltd. в Україні

1
Модуль оптичний C-DATA FD511GX-RM0 xPON, 20km, 2,5Gbps, SC/UPC, TX1310nm
В наявності

1 339,50 грн

код товару: 560346

рейтинг

Теги: c-data