PU-X710, PU-E811 та PU-G811 - поповнення в родині ONUшек Picotel

11
вересня 2019

На склад надійшли нові абонентські пристрої провідного виробника

news_11_09_2019.png

PU-X710  

У Вас EPON або GPON? Ця крихітка сама вибере правильний режим роботи.
Унікальна 2-х режимна ONU!
     Модель підтримує стандарт EPON (802.3ah) і GPON (ITU-T G.984.2) повністю сумісна з OLT C-DATA, BDCОМ, Huawei та ZTE
Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/UPC. Dual Mode ONU PU-X710 виконана в компактному стильному корпусі, який підходить під будь-який інтер'єр. 

PU-E811 і PU-G811 

КТВ та інтернет в одному кабелі! 
     Моделі являють собою комбінацію ONU (ONU - Optical Network Unit) і оптичного телевізійного приймача. Призначені для використання в пасивних оптичних мережах (PON), інтегрованих з мережею кабельного телебачення з довжиною хвилi 1550nm.
Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) і один оптичний порт SC/APC. Мають RF порт для підключення телевізора. Пристрої виконані в сучасному стильному дизайні.


Абонентський пристрій EPON/GPON ONU PICOTEL PU-X710

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), EPON/GPON, сумісний з BDCOM

рейтинг

Абонентський пристрій GPON ONU PICOTEL PU-G811

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), EPON (802.3ah), сумісний з BDCOM

рейтинг

Абонентський пристрій EPON ONU PICOTEL PU-E811

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), EPON (802.3ah), сумісний з BDCOM

рейтинг