Нова ONU PICOTEL PU-E211 з RF портом

21
лютого 2018 новинка

Новинка від Picotel - абонентський пристрій ONU PU-E211 в стильному корпусі з RF портом для підключення телевізора.

Нова ONU PICOTEL PU-E211 з RF портом | romsat.ua

Модель PU-E211 являє собою комбінацію ONU (ONU - Optical Network Unit) і оптичного телевізійного приймача. Призначена для використання в пасивних оптичних мережах (PON), інтегрованих з мережею кабельного телебачення з довжиною хвилi 1550nm.

Порти EPON ONU PICOTEL PU-E211

  • Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) – 1 шт.
  • Оптичний порт SC/APC – 1 шт.
  • RF порт – 1 шт.

Абонентський пристрій EPON ONU PICOTEL PU-E211

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), EPON (802.3ah), сумісний з BDCOM

рейтинг

Теги: Picotel