Новинка від Optolink EPON і GPON ONU

12
червня 2019

РОМСАТ розширив асортимент продукції новими моделями Optolink

news_14_06_2019.png

Абонентський пристрій Optolink E2

Модель призначена для роботи в PON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) і повністю сумісна з OLT BDCОМ

  • Легко інтегрується у вже існуючу пасивну мережу

  • Швидкість передачі 1.25/1.25Gbps

  • Механізм DBA

  • Підтримка VLAN

  • Підтримка мультикаст

Абонентський пристрій Optolink G2

Модель призначена для підключення до послуг широкосмугового доступу абонентів в багатоквартирних будинках, житлових комплексах і котеджних селищах

  • Максимальна дальність - 20 км  

  • Швидкість передачі 2.5/1.25Gbps

  • Підтримка VLAN

  • Передавач: 1310nm

  • Приймач: 1490nm

Optolink – виробник професійного обладнання для побудови оптоволоконних мереж

Обладнання на складі, доступне для замовлення


РОМСАТ - ексклюзивний представник Optolink в Україні


Абонентський пристрій Optolink E2

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), EPON (802.3ah), сумісний з BDCOM

рейтинг

Абонентський пристрій Optolink G2

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), сумісний з BDCOM

рейтинг