Новинки від Picotel

19
серпня 2019

Представляємо нові моделі від Picotel - 2 унікальні SFPшки. Кожен пристрій має свої переваги та винятковий фунціонал

picotel_new_urk.png

GPON OLT SFP C +++ 

 ⇒ Найпотужніший GPON SFP модуль на ринку. Тільки в РОМСАТ!
Модуль має найвищі параметри вихідної оптичної потужності на довжині хвилі 1490 нм та саму високу чутливість зворотного каналу на довжині хвилі 1310 нм. 

Основні характеристики: 
  • Довжина хвилі передавача: 1490 nm  
  • Довжина хвилі приймача: 1310 nm  
  • Форм-фактор: SFP (Small Form-factor Pluggable)  
  • Оптичний роз'єм: SC/UPC  

GPON SFP ONU

 ⇒ Найкомпактніший GPON ONU в форм-факторі SFP
Призначений для установки в комутатори Ethernet, бездротові точки доступу, маршрутизатори та інші CPE пристрої обладнані SFP портом.

Основні характеристики
  • Одночасний прийом і передача сигналів 
  • Живлення 3,3V 
  • Робоча температура -10 ° ~ 70 ° C 
  • Відповідає вимогам RoHS-6 
  • Підтримка Hot Swap
 


Оптичний трансивер Picotel GPON OLT SFP C+++

Використовується для передачі/прийому даних в GPON OLT зі швидкістю 2,5 Гбіт/сек.

рейтинг

Абонентський пристрій Picotel GPON ONU SFP

Використовується для передачі/прийому даних в GPON ONU зі швидкістю 2,5 Гбіт/сек.

рейтинг

Теги: picotel