Нові моделі WI-FI роутерів від TOTOLINK - N150RT і N300RT

02
квітня 2014
РОМСАТ представляє новинки компанії ТОTOLINK - маршрутизатори TOTOLINK N150RT і TOTOLINK N300RT. 

Завдяки високій якості обладнання TOTOLINK, нові моделі WI-FI роутерів забезпечують неймовірні швидкості передачі даних, а сучасний зовнішній вигляд кожного пристрою дозволяє гармонійно доповнити будь-який інтер'єр.

Новинка! Нові моделі WI-FI роутерів від TOTOLINK - N150RT і N300RT

TOTOLINK N150RT та TOTOLINK N300RT -маршрутизатори для домашньої або офісної бездротової мережі, що володіють антеною з високим коефіцієнтом посилення. Підтримують стандарти Wi-Fi 802.11 b/g/n та забезпечують швидкості до 150Мбіт/с і 300Мбіт/с відповідно.

Про компанію.
TOTOLINK - великий корейський виробник мережевого устаткування. Заснована в 2001 році, компанія на сьогоднішній день займає левову частку на ринках Південної Кореї та Китаю. Серед основних напрямків роботи можна виділити наступні: CPE, WiFi маршрутизатори/точки доступу, мережеві карти, комутатори та інше якісне обладнання для телекомунікаційних мереж.

За роки активних досліджень і розробок на рахунку компанії довіра мільйонів клієнтів, випущено десятки пристроїв під TM TOTOLINK, підписані контракти з найбільшими в галузі представниками ринків США, Європи та Азії.

Рекомендовано спеціалістами компанії.

Товар за приємними цінами доступний на складі.


Свіжі новини

20
червня 2018

Акції компанії Romsat

ONU GPON дешевше EPON
16 травня 2018

Теги: wi-fi , роутер , Totolink