Оптичний SFP+ модуль виробництва MikroTik

29
червня 2021 новинка
MikroTik_623x390_ukr (1).jpg

Більше можливостей, більша відстань, та ж ціна -
еволюція модулів MikroTik SFP

Новий MikroTik XS+2733LC15D — комплект, до якого входять два модулі SFP+, які можна використовувати в парі для досягнення робочої швидкості передачі даних до 25 Гбіт/с на відстань до 15 км на одному оптичному кабелі.

Основні характеристики
  • SFP / SFP + / SFP28
  • Тип оптоволокна - одномодове SM
  • Роз'єм конектора - Single LC
  • Швидкість передачі даних - 1G / 10G / 25G
  • Довжина хвилі - 1270nm + 1330nm
  • Відстань передачі - 15 км
РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор MikroTik в Україні

Теги: MikroTik