Новинка! Бюджетна Optolink E1 EPON ONU

11
березня 2019 новинка

Optolink E1 EPON ONU – чудове рішення для зростаючої мережі!

ОНУ Optolink E1 EPON ONU – чудове рішення для зростаючої мережі! - romsat.ua

ОНУ Optolink

У лютому ми анонсували оптичні модулі Optolink, а сьогодні наш склад поповнився ще однією новинкою - бюджетною моделлю ОНУ E1 EPON.

Optolink – виробник професійного обладнання для побудови оптоволоконних мереж. Ми виробляємо продукти виключно на потужностях провідних заводів Китаю – це гарантує високу якість та доступні ціни.

Особливості EPON ONU Optolink E1

Модель E1 призначена для роботи в PON мережах. Підтримує стандарт EPON (802.3ah) і повністю сумісна із OLT BDCОМ. Абонентський пристрій працює на популярному чіпсеті ZTE zx279125. ОНУ отримала по одному порту SC/PC та Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps base-T).

РОМСАТ - ексклюзивний представник Оптолінк в Україні.

Абонентський пристрій Optolink E1

1 Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T), EPON (802.3ah)

рейтинг

Теги: онушка , ону , onu , optolink