Нова партія медіаконвертерів RCI та Optolink на складі

11
листопада 2020
rci_oprolink_623x390_ua_1.png

Професійне обладнання для побудови високошвидкісних телекомунікаційних мереж

На склад надійшла нова партія медіаконвертерів для Ethernet торгових марок RCI та Optolink. Всі моделі в наявності та доступні для замовлення. Асортимент товарів:

  • Optolink 1M-FE-20B
  • Optolink 1M-FE-20A
  • RCI 300S-GL  
  • RCI 300S-G
  • RCI 902W-FE-20-R
  • RCI 902W-FE-20-T

Новинка в лінійці медіаконвертерів RCI — модель 300S-GL, має додаткову функцію LFP (Link Fault Pass-through). Дана опція застосовується з метою контролю стану мережевого зв'язку. При наявності цієї функції стає можливим відстежити «падіння» лінка на оптичній лінії, оскільки мідний порт, яким медіаконвертер безпосередньо пов'язаний з комутатором, також «падає».

Висока якість, доступна ціна

  • Медіаконвертери виробляються на великому заводі Китаю
  • Всі прилади проходять двох етапне тестування (оптичні характеристики модуля; тестування на стенді протягом 24-годин)
  • Використовуються тільки нові матеріали для виробництва
  • Сумісні з 99% мережевих пристроїв інших виробників
  • Всі медіаконвертери проходять сертифікацію по контролю якості

B2B-портал
Актуальні позиції і ціни доступні на В2В-порталі: b2b.romsat.ua. Необхідна реєстрація   

Компанія РОМСАТ – ексклюзивний представник RCI та Optolink в Україні

7
Медіаконвертер RCI RCI300S-G (1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case)
В наявності

433,83 грн

код товару: 280518

рейтинг

7
Медіаконвертер RCI RCI902W-FE-20-T (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case)
В наявності

217,86 грн

код товару: 280453

рейтинг

7
Медіаконвертер RCI RCI902W-FE-20-R (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case)
В наявності

217,86 грн

код товару: 280454

рейтинг

7
Медіаконвертер RCI RCI300S-GL (1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case)
В наявності

460,86 грн

код товару: 280795

рейтинг

7
Медіаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20A (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case)
В наявності

174,07 грн

код товару: 281611

рейтинг

7
Медіаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20B (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case)
В наявності

174,07 грн

код товару: 281612

рейтинг

Теги: optolink , rci