«Сінево Україна» обрала кришталево чистий звук ТОА

31
березня 2020
Синево Украина внедрила систему звука ТОА - Romsat.ua

«СІНЕВО» — європейська мережа медичних лабораторій в Україні

В рамках розвитку найбільшої компанії на українському ринку приватних лабораторних досліджень - «Сінево Украина» здійснюється проект впровадження систем озвучування ТОА.

Медична лабораторія «Сінево Україна» входить до європейської мережі лабораторій Synevo і є частиною медичного холдингу Medicover. Лабораторна мережа представлена в Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччини, України, Білорусі, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії і налічує 95 лабораторій в Європі та 7 лабораторій в Україні. Перша лабораторія в Україні відкрита в 2007 році в Києві.
Відео про «Сінево Україна»Synevo – 
2 000 співробітників, 3 млн клієнтів, 15 млн тестів на рік
В лабораторії працює понад 2 тис. співробітників, кількість клієнтів перевищує 3 млн, виконується понад 15 млн тестів на рік. Запорука успіху «Сінево» - це найбільша в Україні лабораторна база, оснащена обладнанням найкращих світових виробників, таких як Roche Diagnostics (Швейцарія), Sysmex (Японія), Bio-Rad (США), Siemens Healthcare Diagnostics (Німеччина). Впровадження системи озвучування ТОА (Японія) стали підтвердженням високих стандартів лабораторії.

У лабораторіях Сінево Україна впроваджена система озвучування ТОА (Японія) - Romsat.ua

Лабораторія "Synevo" обрала звук ТОА (Японія)

«Сінево Україна» один з найбільш вимогливих замовників, з якими нам доводилося працювати. Високі стандарти й жорсткі вимоги до обладнання стали ключем до успіху лабораторії. Нагадаємо, підрозділи «Сінево Україна» сертифіковані за міжнародною системою якості ISO 9001:2015. Системи звуку ТОА пройшли тестування і показали повну відповідність заявленим вимогам проєкту.

 Светлана Панькова, бренд менеджер ТОА в компании РОМСАТ До складу системи увійшли базові підсилювачі серії A-2000, з широким частотним діапазоном і стельові динаміки серії PC - одні з кращих по якості відтворення звуку на нашому ринку. Саме тому, данна модель широко використовується в системах фонової трансляції та рекомендовані до впровадження в традиційних лініях на 100 В, - Світлана Панькова, бренд-менеджер ТОА компанії ROMSAT. - Підсилювачі ТОА серії А-2ххх - трансляційні мікшер-підсилювачі з трьома мікрофонними і двома лінійними входами, поставляються з номінальною потужністю пристроїв на 30, 60, 120 та 240 Вт.

Читайте також: Покращені моделі стельових гучномовців ТОА PC-1860 і PC-2360, а також оновлена модель підсилювача TOA A-2030D-EB доступні до замовлення.

 

Інші проєкти ТОА в Україні


РОМСАТ - авторизований дистрибутор ТОА в Україні

Теги: toa , synevo