Розумна панель Aqara S1

24
травня 2021 новинка

Умная панель

Зустрічайте ще одну новинку від Aqara

Розумна сенсорна панель Aqara S1 обладнана великим ЖК дисплеєм, діагоналлю 3.95 дюйма і IPS матрицею, за допомогою якої можна керувати освітленням, контролювати температуру кондиціонерів або нагрівачів, а також керувати електрокарнізи і іншим розумним обладнанням.

Панель працює з використанням протоколу ZigBee 3.0, а для настройки та управління панеллю S1 буде потрібен хаб.  Панель встановлюється в стіну, виконуючи роль вимикача, для установки в стіну потрібно квадратна монтажна коробка
У нову панель S1 вбудований інфрачервоний датчик присутності і освітленості. Це дозволяє автоматично регулювати яскравість екрану залежно від освітленості і "прокидатися", якщо поруч є присутнім людина.

Панель може відображати поточну інформацію про погоду, дату і час, характеристики якості повітря або температуру з датчиків усередині або зовні будинку. Крім того, з її допомогою можна управляти світлом, шторами, кондиціонером, а також є можливість управляти відразу декількома пристроями без використання програми на смартфоні або пульта управління.

Панель виконує безліч дій, але при цьому займає мінімум місця, монтується на місце вимикача.
І найголовніше - це інтеграція в Apple HomeKit. Це відкриває вам доступ до реалізації більш цікавих сценаріїв управління, щоб контролювати весь будинок в будь-який час і в будь-якому місці і управляти будинком за допомогою голосу, за допомогою голосового помічника Apple Siri, через будь-який пристрій Apple.
B razbore
Безпека
Корпус виготовлений з вогнестійких матеріалів, які стійкі до високих температур, безпечні і надійні. У неї вбудовано захист від перегріву і перевантаження. Якщо споживана потужність досягає граничного порогу в 10А, вона автоматично відключиться для захисту вашої безпеки.


1
Aqara S1 сенсорна панель управління
В наявності

3 650,00 грн

код товару: 610063

рейтинг

Теги: Aqara