Порівняння OLT C-DATA FD1104SN, FD1204S і BDCOM P3310C-AC

16
жовтня 2019

Порівняння технічних характеристик оптичних терміналів (OLT) C-Data і BDCOM.

Порівняння OLT C-DATA FD1104SN, FD1204S і BDCOM P3310C-AC | romsat.ua

Характеристики обладнання C-Data і BDCOM

 
CDATA FD1104SN/ FD1204SN
BDCOM P3310C-AC
Uplink порт Кількість 8 6
Мідні 4 x 10/100/1000M auto-negotiable, RJ45 2 + 2 combo 10/100/1000M auto-negotiable
SFP 4 SFP 2
10G SFP+ 0 / 2 0
PON порт Кількість 4 4
Інтерфейс PON SFP PON SFP
Підтримуваний тип SFP EPON PX20(+,++) EPON PX20(+,++)
Коефіцієнт розподілу 1:64 1:64
Дальність передачі 20Km 20Km
PON швидкість передачі Симетрично 1.25Gbps Симетрично 1.25Gbps
Длина волны 1490nm TX,1310nm RX 1490nm TX,1310nm RX
Тип конектора SC/PC SC/PC
Можливості управління SNMP, Telnet, CLI, EMS, Android/IOS App SNMP, Telnet, CLI, EMS, -
Функціонал Cisco-like CLI -
ONU Templates ONU Templates
Автоматична реєстрація ONU Автоматична реєстрація ONU
Підтримка 4k VLAN Підтримка 4k VLAN
Підтримка механізму DBA Підтримка механізму DBA
Підтримка DHCP Snooping op82 Підтримка DHCP Snooping op82
Підтримка RSTP, ACL и QOS Підтримка RSTP, ACL и QOS
Підтримка IGMP Snooping Підтримка IGMP Snooping
Управління CATV ONU Управління CATV ONU 
Управління WiFi ONU DATA(SSID,Ch,Security) -
Розмір 440*251mm*44mm(L*W*H) /
440*230mm*44mm(L*W*H)
442*315mm*44mm(L*W*H)
Вага 3.8kg / 5.0kg 2
Блок живлення 220VAC 220VAC
Споживана потужність до 34 Вт / до 43 Вт до 48 Вт
Умови експлуатації / зберігання Робоча температура 0~50℃ 0~55℃
Температура зберігання -40~85℃ -40~80℃
Умови зберігання 5~90% (non-condensing) 5~95% (non-condensing)

Раніше: Нові ціни на C-DATA в РОМСАТ

Спеціальні ціни на OLT C-DATA

Цінова політика C-DATA та BDCOM - порівняння - Romsat.ua

РОМСАТ - авторизований дистриб'ютор C-Data Technology Co.,Ltd. в Україні.

Станційний термінал C-DATA FD1104SN-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-Data з 4 портами GEPON, 4 комбо-портами GbE, два блока живленн 220VAC.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1104SN

OLT (Optical Line Terminal) C-Data з 4 портами GEPON, 4 комбо-портами GbE, один АС блок живлення.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1204S-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 4 портами GEPON, 4-а портами GE RJ-45 combo SFP, 2-а портами SFP+.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1204S

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 4 портами GEPON, 4-а портами GE RJ-45 combo SFP, 2-а портами SFP+.

рейтинг

Теги: C-Data