Порівняння OLT C-DATA FD1216S-2AC і BDCOM P3616-2TE

21
жовтня 2019

Порівняння технічних характеристик оптичних терміналів (OLT) C-Data і BDCOM.

Порівняння OLT C-DATA FD1216SN-2AC і BDCOM P3616-2TE

Характеристики обладнання C-Data і BDCOM

 
CDATA FD1216S-2AC
BDCOM P3616-2TE
Uplink порт Кількість
8 8
Мідні RJ45 4 x 10/100/1000M auto-negotiable 4 combo 10/100/1000M auto-negotiable
SFP 4 SFP 4
10G SFP+ 2 2
PON порт Кількість
16 16
Інтерфейс PON SFP PON SFP
Підтримуваний тип SFP EPON PX20(+,++) EPON PX20(+,++)
Коефіцієнт поділення
1:64 1:64
Дальність передавання
20Km 20Km
PON швидкість передавання Симетрично 1.25Gbps Симетрично 1.25Gbps
Довжина хвилі
1490nm TX,1310nm RX 1490nm TX,1310nm RX
Тип конектора
SC/PC SC/PC
Можливості керування
SNMP, Telnet, CLI, EMS, Android/IOS App SNMP, Telnet, CLI, EMS, -
Функціонал Cisco-like CLI -
ONU Templates ONU Templates
Автоматична реєстрація ONU Автоматична реєстрація ONU
Підтримка 4k VLAN Підтримка 4k VLAN
Підтримка механізма DBA Підтримка механізма DBA
Підтримка DHCP Snooping op82 Підтримка DHCP Snooping op82
Підтримка RSTP, ACL и QOS Підтримка RSTP, ACL и QOS
Підтримка IGMP Snooping Підтримка IGMP Snooping
Управління  CATV ONU Управління CATV ONU 
Управління WiFi ONU DATA(SSID,Ch,Security) -
Розмір
440*362mm*44mm(L*W*H) 442*300mm*44mm(L*W*H)
Вага
6.0kg 2
Блок живлення   2 x 220VAC 220VAC
Споживана потужність до 70 Вт до 150 Вт
Умови експлуатації/зберігання  
Робоча температура 0~50℃ 0~55℃
Температура зберігання -40~85℃ -40~80℃
Умови зберігання
5~90% (non-condensing) 5~95% (non-condensing)

Раніше: Нові ціни на C-DATA в РОМСАТ

Спеціальні ціни на OLT C-DATA

Цінова політика C-DATA та BDCOM - порівняння - Romsat.ua

РОМСАТ - авторизований дистриб'ютор C-Data Technology Co.,Ltd. в Україні.

Станційний термінал C-DATA FD1104SN-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-Data з 4 портами GEPON, 4 комбо-портами GbE, два блока живленн 220VAC.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1104SN

OLT (Optical Line Terminal) C-Data з 4 портами GEPON, 4 комбо-портами GbE, один АС блок живлення.

рейтинг

Новинка
Станційний термінал C-DATA FD1216S-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 16 портами GEPON, 4-а портами 10/100/1000baseT, 4-а портами SFP 1000base-FX, 2-а портами SFP+ 10GBase-FX.

рейтинг

Новинка
Станційний термінал C-DATA FD1208S-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 8 портами GEPON, 4-а портами 10/100/1000baseT, 4-а портами SFP 1000base-FX, 2-а портами SFP+ 10GBase-FX.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1204S-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 4 портами GEPON, 4-а портами GE RJ-45 combo SFP, 2-а портами SFP+.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1616S-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 16 портами GPON, 4-а портами GE RJ-45 combo SFP, 2-а портами SFP+.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1204S

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 4 портами GEPON, 4-а портами GE RJ-45 combo SFP, 2-а портами SFP+.

рейтинг

Станційний термінал C-DATA FD1608SN-2AC

OLT (Optical Line Terminal) C-DATA з 8 портами GPON, 4-а портами GE RJ-45 combo SFP, 2-а портами SFP+.

рейтинг

Теги: C-Data