ROMSAT дізнався про новітні розробки WISI

10
Травня 2018
Фахівці РОМСАТ пройшли щорічні навчання та сертифікацію WISI.

Специалисты РОМСАТ прошли ежегодные обучение и сертификацию WISI

Підвищення кваліфікації фахівців РОМСАТ

На семінарі проведено розширене навчання по новітніх продуктах, таким як транскодери та енкодери. Детально зупинилися на пристроях прийому та модуляції сигналів, системах управління доступом абонентів. Приділили увагу новинкам - системі стриммінгу та розподілу сигналів.

Читайте: Фахівці РОМСАТ пройшли навчання по WISI 2017

Після циклу лекцій та практичних занять, представники РОМСАТ були сертифіковані експертною комісією WISI.


WISI: Системы обработки и распределения видеосигналов - Romsat.ua

WISI: Системи обробки і розподілу відеосигналів

Новітні розробки економічної лінійки транскодерів WISI / INCA, головного та оптичного обладнання, надають всю необхідну й достатню функціональність для розгортання відео сервісів.

Повышение квалификации специалистов РОМСАТ

Андрій Нікулін, продакт-менеджер WISI, компанія РОМСАТ

Головна перевага Open Source Software транскодування перед апаратними транскодерами – вартість. Але, на жаль, вона повністю нівелюється суттєвими недоліками, такими як якість, продуктивність, технічне обслуговування та інтеграція софта. При виборі рішення для обробки відео потрібно орієнтуватися не на класичну ціну, а на сукупну вартість володіння обладнанням. У перерахунку вигоди суттєві.

При выборе решения для обработки видео нужно ориентироваться не на классическую цену, а на совокупную стоимость владения оборудованием. В пересчете выгоды очевидны - Romsat.ua


РОМСАТ – ексклюзивний дистриб'ютор WISI в Україні.

Головна станція Wisi Tangram

Корпус: 1U 19''; прийом сигналу: DVB-S/S2/S2X/T/T2/C/IP; повне резервування: (1+1), (n+1); функції: скремблювання, мультиплексування; резервування джерел живлення з розподіленням навантаження; 4 CAM-модулі в одну плату; регенерація таблиць: PSI/SI, EIT (EPG) та NIT+LCN; дистанційний контроль та керування.

рейтинг

Головна станція Wisi Chameleon

Модульна головна станція, універсальний програмований модуль; прийом сигналів: DVB-S/S2/C/T/T2, IP, ASI, SDI; вихідні сигнали: 2хPAL/SECAM/NTSC, 2/4хDVB-C, 2хDVB-T, 8хFM, nхIP, ASI, SDI; дескремблювання (2хСАМ), (ре)мультиплексування, MPEG-2/4 (Н264) декодування, HD/SD downscaling, PSI/SI редагування, скремблювання, IP-стрімінг і т.і.; керування та моніторинг: WEB, SNMP, Telnet.

рейтинг

Компактна головна станція WISI OM 11 0648

6 DVB-T/T2/C з трансмодуляцією в 8 DVB-C/8 DVB-T, вбудований комутатор на 4 вх. в 6 демодуляторів, 4 CI слота, PID-ремаппінг, обробка LCN/NIT, мультиплексування на вході і на виході, USB-інтерфейс для подачі відео-контенту, управління через веб-інтерфейс, вбудований DCHP-сервер, доступ по Bluetooth через смартфон або планшет.

рейтинг

Теги: wisi