Нова серія продуктів Uniview - Easy, Prime, Pro

18
Жовтня 2018 новинка

Uniview змінив класифікацію продукції яку виробляє на Easy, Prime, Pro рівні.

Нова серія продуктів Uniview - Easy, Prime, Pro | romsat.ua

Нове ранжування дозволяє Uniview адаптувати існуючі продукти до різних галузей використання і конкретних потреб клієнтів. А також спростити пошук при виборі тим, хто розуміє наскільки важлива безпека, але не розбирається в специфіці.

Раніше:
ROMSAT – національний дистриб'ютор Uniview
Uniview піднялася на 6 місце в світі

Easy Series

Універсальні і економічні продукти серії Easy призначені для відеоспостереження початкового рівня (для будинку, невеликого офісу і т.п.).

Ця серія найбільш економічна і проста в експлуатації, складається з IP-камер серії L, відеореєстраторів серії B, Ultra265 PoE Kit і PTZ камер Navigator.

Prime series

Серія Prime має більш складні функції і забезпечує високу продуктивність, використовується в комерційних будівлях, парках і невеликих проектах.

Ця серія містить стандартні і покращені камери і мережеві відеореєстратори, які мають широкий спектр інтелектуальних функцій (розпізнавання осіб, виявлення вторгнень і дефокусировки), підтримку роздільної здатності 2/4/5/8 MP, аналіз відеоконтенту.

Камери також підтримують кілька інтерфейсів для спрощення конфігурації: аудіо, введення-виведення сигналів тривоги, вбудований мікрофон.

Відеореєстратори серії Prime демонструють кращу продуктивність, підтримують роздільну здатність до 12MP і вихід 4K, ANR, RAID і N+1.

Раніше: Рішення Uniview для електростанції в Брагіні

Pro series

Продукти серії Pro призначені для об'єктів з особливими вимогами до безпеки і можуть використовуються в аеропортах, безпечних містах, на автомагістралях і інших аналогічних місць з високим навантаженням.

Рішення Uniview Pro володіють надвисокою роздільною здатністю 12MP і якістю зображення 4K HD. Професійні інтелектуальні функції LPD / LPR (виявлення і розпізнавання номерних знаків), автоматичне відстеження та ін. Розроблені по складних сценаріях з урахуванням всіх можливих ситуацій.

Раніше: BBQ из видеорегистратора Uniview

NVR серії Pro виконані в сучасному дизайні, мають вбудовані функції запису, управління, зберігання і передачі даних, зображення може виводиться в режимі поділу екрана і багатоекранному режимі. Підтримка декількох HDD з можливістю «гарячої заміни», резервне джерело живлення і BIOS гарантують безперебійну роботу.


РОМСАТ - національний дистриб'ютор Uniview в Україні.

Відеокамера Uniview IPC568E-G

12-ти мегапіксельна корпусна камера формату Ultra HD (4K) з роз'ємом під SFP-модуль, H.265 / H.264 / MJPEG, одночасна передача трьох потоків відео.

рейтинг

PTZ відеокамера Uniview IPC6858SR-X22

12-ти мегапіксельна вулична камера надвисокої роздільної здатності з 22-кратним зум-об'єктивом, ІЧ-підсвічування дальністю до 250 м, H.265 / H.264 / MJPEG, електронна стабілізація зображення (EIS).

рейтинг

Відеокамера Uniview IPC268ER9-DZ

8-мегапіксельна, вулична камера формату 4K з апаратним WDR, ІЧ-підсвічування дальністю до 100 м, H.265 / H.264 / MJPEG, ступінь захисту IP67.

рейтинг

Відеокамера Uniview IPC2324EBR-DP

4х-мегапіксельна, вулична камера з об'єктивом 2,8 - 12 мм і апаратним WDR.

рейтинг

Відеокамера Uniview IPC3238ER3-DVZ

Вандалозахищена камера формату 4K з апаратним WDR, H.265 / H.264 / MJPEG, ІЧ-підсвічування дальністю до 30 м, ударостійкість IK10, ступінь захисту IP66.

рейтинг

Відеокамера Uniview IPC2324EBR-DPZ28

4МП вулична камера з об'єктивом 2.8-12 мм Motorized, WDR, Smart, H.265.

рейтинг

Відеореєстратор Uniview NVR516-64/128

64 і 128-канальні мережеві реєстратори H.265 c роздільною здатністю 4К і технології RAID.

рейтинг

Теги: Uniview