Відеоспостереження Розумного Дому – камера AqaraG2H

27
жовтня 2020
aqara_623x390_ua (2).png

Aqara G2H

Камера Aqara G2H дозволяє в швидкий спосіб обладнати свій дім рішенням для інтелектуального відеоспостереження, може служити Хабом пристроїв Aqara, а особливістю даного пристрою є підтримка протоколу Apple HomeKit Secure Video. 
Візуально камера не відрізняється від Aqara G2, за винятком QR коду HomeKit нанесеного на основу пристрою. Саме сумісність з цією системою пояснює літеру “H” в назві моделі камери.

Технічні характеристики G2H:

  • Колір: білий
  • Розміри: 82.4 х 56.5 х 50.5 мм
  • Кут огляду: 140 °
  • Сумісність: Android 4.0 і вище, IOS 8.0 і вище, Apple HomeKit
  • Підтримка карт пам'яті  4-32 ГБ MicroSD (Class 4 і вище)
  • Тип підключення: Wi-Fi, ZigBee
  • Роздільна здатність: 1080p
  • Двосторонній аудіозв'язок
  • Джерело живлення: від мережі
  • Нічний режим: Перемикач на базі ІЧ-діодів

G2H працює з додатками Aqara Home та Apple HomeKit, а також має можливість збереження відео в iCloud. G2H не підтримується додатком Mi Home.

Сумісність з додатками

Процес поєднання камери з додатком Aqara Home досить простий. Відкриваємо додаток Aqara, натискаємо кнопку додавання у верхньому правому кутку і вибираємо камеру G2H. На сторінці введення Wi-Fi мережі і пароля, заповнюємо дані і підтверджуємо. На екрані смартфона з'явиться пін-код у вигляді QR-коду. Скріпкою натискаємо приховану під ніжкою камери кнопку і тримаємо 5 сек. Після чого показуємо камері згенерований раніше QR-код на смартфоні. 
В додатку Apple Home  все простіше. Відкриваємо додаток Apple Home, натискаємо “додати аксесуар“, потім скануємо QR-код у нижній частині камери, щоб автоматично завершити процес налаштування. 
В ніжку камери вбудований великий магніт, за рахунок чого її можна легко прикріпити до більшості металевих поверхонь. Якщо ви хочете прикріпити камеру до немагнітної поверхні, вам знадобиться комплектна металева пластина з двосторонньою клейкою поверхнею. 
Камера з'являється в HomeKit у вигляді двох аксесуарів, а саме: камери і датчика руху. За допомогою HomePod, Apple TV або iPad, який виступає в якості Home Hub, захоплене відео буде оброблятися штучним інтелектом для розпізнавання людей, тварин або транспортних засобів. Шлюз зашифрує відеокліп і завантажить його в iCloud. Ця функціональність вимагає, щоб у користувача був план iCloud на 200 ГБ. Найвищий план iCloud на 2 ТБ дозволить розмістити до п'яти камер. 
У додатку HomeKit є підтримка перегляду записаних відео, а також функція двосторонньої передачі звуку. В iOS 14 з'явитися функція розпізнавання облич і трекінг території. 
Якщо користуватися Aqara G2H в додатку Aqara Home, ви отримаєте не тільки розумну камеру, але і повнофункціональний шлюз Aqara Zigbee. Шлюз може додавати пристрої Aqara, дозволяє налаштовувати автоматизації та підтримує нові пристрої які працюють на протоколі Zigbee 3.0. Потрібно відзначити, що після додання до G2H, пристрої також стають доступними для HomeKit і з'являться в Apple Home.

Практичні функції

Aqara G2H - це найдоступніша розумна камера з безліччю практичних функцій. Вона включає в себе потужний вбудований шлюз Aqara, запис відео високої якості 1080P, кут огляду 140º, функцію двостороннього голосового зв'язку. Водночас вона підтримує платформи Aqara і Apple HomeKit, що ще більше розширює функціональність.
Камера підтримує SD-карту об'ємом до 32 ГБ. Але якщо карта не використовується, ви все одно отримаєте повідомлення про розпізнавання звуку і руху в додатку Aqara, а також 10-секундний попередній перегляд відео, оскільки G2H має 256 МБ кеш-пам'яті відео.


РОМСАТ - офіційний дистриб’ютор Aqara в Україні


1
Камера Хаб G2H Aqara G2H Підтримує протокол HomeKit Secure Video (СH-H01)
В наявності

1 811,01 грн

код товару: 610048

рейтинг

Теги: aqara