Нова поставка обладнання Ubiquiti на склад

28
Листопада 2018

Наш склад поповнився високотехнологічним Wi-Fi обладнанням американської компанії Ubiquiti Networks.

Wi-Fi точки доступа Ubiquiti | romsat.ua

Ubiquiti Networks - американська компанія, заснована в 2005 році в Сан-Хосе, штат Каліфорнія. Спеціалізується на виробництві бездротового мережевого обладнання.

Особливості Wi-Fi точок доступу Ubiquiti

  • Підтримка стандартів Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
  • Робочий діапазон 2.4 GHz, 5 GHz, 4.9 - 5.9 GHz
  • Пропускна здатність більш 2.5 Gbps
  • Підтримка PoE
  • Стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання і до екстремальних погодних умов

У лінійку обладнання Ubiquiti входять рішення як для домашнього Wi-Fi так і виробничі рішення (точки доступу, бездротове обладнання, антени та ін.) Призначені для корпоративних мереж і провайдерів.Бездротове (Wi-Fi) обладнання Ubiquiti доступно для замовлення!

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti LiteBeam M5‑23

Точка доступу з робочою частотою 5.1 - 5.8 GHz, призначена для створення продуктивних радіомостів і мереж на відстані до 30 км.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti AirGrid M5-23

Компактна точка доступу, яка працює на частоті 5 ГГц, потужність радіо частини 600 мВт, коефіцієнт посилення 23 dBi, Wi-Fi міст з дальністю дії до 25 км.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti UniFi AP (UAP)

Точка доступу з робочими стандартами Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4 GHz для побудови мережі в великих за площею приміщеннях. Зона покриття до 122 метрів, пропускна здатність каналу - до 300 Mbps.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti NanoStation locoM5

Точка доступу або радіоміст для передачі трафіку клієнтам невеликої мережі на відстані 5 км в частотному діапазоні 4.9 - 5.9 GHz.

рейтинг

Міні-ПК з Unifi контролером Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key (UC-CK)

Призначенням UniFi Cloud Key є віддалене управління мережею на базі пристроїв UniFi.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti NanoBeam M5-19

Точка доступу з робочою частотою 5.170-5.875 GHz, призначена для створення продуктивних радиомостов і мереж точка-многоточка, в т.ч. для з'єднання з віддаленою базовою станцією на відстані більше 15 км.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti UniFi AP Long-Range

Компактна точка доступу, яка працює в діапазоні 2.4 GHz, для побудови мережі в великих за площею офісах. Кількість одночасно підключених клієнтських пристроїв - понад 100.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti UAP-AC-LITE

Точка доступу з високою пропускною здатністю і робочими діапазонами 2.4 GHz і 5 GHz, підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti UniFi NanoHD

Високопродуктивна компактна двох діапазонна точка доступу Ubiquiti з підтримкою бездротових стандартів 802.11 ac Wave 2 і технології MU-MIMO.

рейтинг

Репітер Ubiquiti UniFi AC Mesh PRO

Точка доступу або репітер з робочими діапазонами 2.4 GHz і 5 GHz. Підтримує стандарти Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac. Покриття в радіусі до 183 метрів.

рейтинг

Комплект Wi-Fi точек доступу Ubiquiti UAP-LR-3

Комплект Ubiquiti UAP-LR-3 складається з трьох компактних точок доступу UniFi AP Long-Range (UAP-LR), що працюють в частотному діапазоні 2.4 GHz для побудови мережі в великих за площею офісах.

рейтинг

Wi-Fi точка доступу Ubiquiti UAP-AC-HD

Точка доступу з підтримкою стандарту Wi-Fi 802.11ас - Wave 2 і схемою MU-MIMO 4x4. Сумарна пропускна здатність становить понад 2.5 Gbps: 800 Mbps для частоти 2.4 GHz і тисяча сімсот тридцять три Mbps для частоти 5 GHz.

рейтинг

Комплект Wi-Fi точок доступу Ubiquiti UniFi AC Lite AP (5-Pack)

Комплект точок доступу HOT-SPOT з 5-шт, рішення для покриття підприємства або офісу мережею Wi-Fi 2,4 і 5 ГГц до 1167Mbps.

рейтинг

Репитер Ubiquiti UniFi AC Mesh-5

Комплект з 5 шт. точок доступу або репітерів з високою пропускною здатністю і робочими діапазонами 2.4 GHz і 5 GHz.

рейтинг

Теги: Ubiquiti