img
0
Обране

Найзручніші ємності для напоїв Stor

24 червня 2022

Stor — світовий лідер з виробництва ліцензійних аксесуарів і товарів для дому
Stor — світовий лідер з виробництва ліцензійних аксесуарів і товарів для дому

У літню спеку вкрай важливо слідкувати за фізичним станом власного організму. Звичайно, важливу роль у цьому відіграє споживання води. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися з варіантами різноманітних ємностей від відомого іспанського бренду Stor. З їх допомогою дітям буде легко дістатися до водички у будь-який час. Далі говоримо про найзручніші ємності від Stor для відпочинку у літній час.

Серія стаканів Easy Sport Tumbler

 Стакан-Stor-Harry-Potter  Стакан-Stor-Paw-Patrol Стакан-Stor-Pokemon   Стакан-Stor-Super-Mario

В цій серії дійсно представлені стакани-трансформери, які так само можна використовувати як спортивну ємність. Для цієї мети у стакана передбачено спеціальну трубочку для швидкого доступу до води. Доволі важливо що трубочка має цікавий механізм згортання. У потрібний момент її другий кінець можна надійно закріпити власне у самому стакані. З допомогою цього маємо на додачу максимальну компактність виробу.

Серія термосів Vacuum Steel Bottle

Термос-Stor-Disney   Термос-Stor-Disney-Minnie-Mouse-Unicorns

Інший цікавий варіант ємностей для літа - термоси. Звичайно, головна перевага цього типу товарів в тому, що вони підтримують температуру рідини всередині. В нашому конкретному випадку - зберігають її холодною. Термоси Stor відрізняє від аналогів дитячий, але в той самий час дуже стильний дизайн, а також будова яка розрахована саме на дітей. Зручна кнопка для відчинення захисної кришки, а також зручна вбудована трубочка для пиття вже всередині.

Серія спортивних пляшок дитячих

 Пляшка-спортивна-дитяча-Stor-Harry-Potter  Пляшка-спортивна-дитяча-Stor-Minecraft.png      Пляшка-спортивна-дитяча-Stor-Disney.png

Серія таких пляшок цікава в першу чергу своїм захистом. М'який та безпечний пластик дає змогу використовувати пляшки під час різноманітних спортивних змагань та загалом під час будь-яких спортивних активностей. Дитина навряд чи зможе щось зробити з цією пляшкою навіть при умові своїх найбільших намагань. Всередині пляшок є спеціальна виїмка для більш зручного хвату рукою. Сам процес пиття здійснюється за допомогою спеціальної спортивної насадки.

Серія скляних пляшок Star Wars

 Пляшка-скляна-для-води-Stor-Star-Wars  Пляшка-для-води-Stor-Star-Wars  Скляна-пляшка-для-води-Stor-Star-Wars

Фани відомої серії за авторством Джорджа Лукаса точно оцінять наступні товари. Будова пляшок не така вже й проста. Тож основа - це дійсно скло. На нього може бути або нанесений ефектний малюнок, або ж його може огортати м'який пластиковий захист. При цьому на внутрішньому боці цього захисту можна побачити символи популярної фантастичної серії "Star Wars". Ще цікавіше стає коли добираємося до власне пробки яка виготовлена з... корка. Вкрай незвичний матеріал для такого виду товарів який, однак, виглядає неймовірно оригінально. До того ж має ще є спеціальну печатку яка відсилає нас знову ж таки саме до всесвіту "Зоряних Воєн". Цей тип товарів підходить вже для будь-яких вікових груп споживачів. 

Звісно перед вами далеко не повний перелік товарів від Stor у цій категорії. Вже найближчим часом ми розповімо вам і про інші цікаві товари від цього бренду. Або ж ви можете переглянути їх самостійно просто перейшовши за наступним посиланням.


РОМСАТ - офіційний партнер STOR в Україні