Завершена! Модулі sfp, sfp+, xfp зі знижками до 40%

05
вересня 2018

Спеціальна цінова пропозиція на модулі sfp, sfp+ і xfp для побудови оптичних ліній зв'язку.

Модулі sfp, sfp+, xfp зі знижкою до 40% | romsat.ua

Основні характеристики

  • Швидкість передачі даних, G: 1, 10
  • Відстань передачі даних, km: 2, 20, 40, 60, 80, 100, 120
  • Довжина хвилі, nm: 1270, 1310, 1330, 1490, 1550, 1570, 1270-1610, 1470-1610

Відповідають вимогою лазерної безпеки, спроектовані по специфікації Multi-source Agreement (MSA).

Оптичні модулі (sfp, sfp+, xfp)

Код Модуль оптичний Ціна за шт, у.о.
280477 SFP-WDM-SM-0240BD-LC (1G, 40km, LC, Tx1550nm) 15,7
283047 SFP-WDM-SM-0280AD (1G, 80km, SC, Tx 1490nm) 30,8
280516 SFP-WDM-SM-0280AD (1G, 80km, SC, Tx 1490nm) 30,1
283048 SFP-WDM-SM-0280BD (1G, 80km, SC, Tx 1550nm) 30,8
280517 SFP-WDM-SM-0280BD (1G, 80km, SC, Tx 1550nm) 30,1
283041 SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) 160
280489 SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) 160
283042 SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm) 22
283032 SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm) 285
280501 SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm) 285
283043 XFP-CWDM-80-1490 495
283044 XFP-CWDM-80-1570 495
280531 XFP-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm) 50
280498 XFP-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm) 60
280496 XFP-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm) 170,1
280532 XFP-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm) 50
283045 XFP-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm) 60
283046 XFP-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm) 170
280497 XFP-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm) 170
SFP 1G CWDM 40km 1270-1610nm 33,2
SFP 1G CWDM 80km 1270-1610nm 44
SFP 1G CWDM 120km 1270-1610nm 49
SFP+ 10G CWDM 40km 1470-1610nm 350
SFP+ 10G CWDM 80km 1470-1610nm 470
SFP+ 10G CWDM 100km 1470-1610nm 550

Пропозиція дійсна до 31.10.2018р.

УВАГА! Кількість товару обмежена!

Теги: sfp , sfp+ , xfp , rci