Оптичні подільники FBT за зниженою ціною!

04
лютого 2015

Компанія РОМСАТ оголошує про акційний розпродаж оптичних подільників FBT.

Оптичні подільники FBT призначені для відгалуження оптичної потужності при будівництві телекомунікаційних, та мереж кабельного телебачення.
 

акційний розпродаж оптичних подільників FBT

FBT 1x2 (1310/1490/1550) - xx/xx% - NC - 130 грн.
FBT 1x2 (1310/1490/1550) - xx/xx% (SC/PC) - 225 грн.
FBT 1x2 (1310/1490/1550) - xx/xx% (SC/APC) - 230 грн.


Характеристики:
  • гільза 60×3×3 з конекторами SC/PC або SC/APC
  • робочий спектральний діапазон: 1310/1490/1550 нм
  • тип волокна: G.657 A
Поспішайте, кількість товарів обмежена!