Знижки на телеком обладнання – Завершено!

23
травня 2017

Акція закінчилась!

Спеціальні знижки на телеком обладнання тільки до 09 червня.

Спеціальні знижки на телеком обладнання тільки до 09 червня в РОМСАТ

Умови акції

Ми підготували для вас супер пропозицію по телеком обладнанню. Умови акції прості. Встиг - купив! Кількість товару обмежена, а знижки актуальні лиши до 9 червня.

Купити зі знижкою:

 epon-onu-picotel-pu-e510 ROMSAT   Абонентський пристрій GPON ONU PICOTEL PU-G510

Артикул: 560160
Оптичний мережевий юніт - 1 порт GPON, 1 порт LAN (10/100 / 1000Base-T).

 epon-onu-picotel-pu-e510 ROMSAT Абонентський пристрій EPON ONU PICOTEL PU-E510

Артикул: 560156
Оптичний мережевий юніт - 1 порт ЕPON, 1 порт LAN (10/100 / 1000Base-T).

 PICOTEL-PT-E2500-series ROMSAT Оптичний лінійний термінал PICOTEL PT-E2504A

Артикул: 560144
Термінал EPON - 4 EPON порти, 4 GE порти , 4 SFP порти, AC90-264V.

     planar-lightwave-circuit-splitters ROMSAT Планарний оптичний поділювач RCI PLC

Артикул: 560098
PLC 1x4 - SC/PC (G.657 A) – оптичний поділювач PLC 1x4 з конекторами SC/PC. 

     optical-patch-cord-PTCH-SC-PC-3-3 ROMSAT Оптичний патч-корд PTCH SC/PC

Артикул: 580210 / 580204
PTCH-SC/PC-3-1 - патч-корд  SC/PC 3мм, 1м / 3м

 Adapter-opticheskiy-SC-PC ROMSAT Адаптер оптичний SC/PC-SC/PC

Артикул: 580302
ADP SC / PC - Адаптер оптичний SC / PC-SC / PC, забезпечує надійне з'єднання по типу пігтейл / патч-корд або патч-корд / патч-корд.

ethernet-transceivers-rci-sfp-wdm-sm-0220-a-b ROMSAT Оптичний модуль RCI SFP-WDM-SM-0220 A/B

Артикул: 280473 / 280474
Модуль SFP 1G для передачі по одинарному волокну, 20 км, SC роз'єм, DDM, Tx 1310nm, 1550nm

 ethernet-transceivers-rci-sfp-wdm-sm-0220-a-b ROMSAT Оптичний модуль RCI SFP-WDM-SM-0220 A/B LC

Артикул: 280469/280470
Модуль SFP 1G для передачі по одинарному волокну, 20 км, LC роз'єм, DDM, Tx 1310nm, 1550nm

 media-converter-rci-902w-fe-20-r-t ROMSAT Медіаконвертер RCI 902W-FE-20-R/T

Артикул: 280453/280454
Медіаконвертер RCI 902W-FE-20 R/T, WDM, 10/100Base-TX/100Base-FX, TX 1310/1550 нм, RX 1550/1310 нм, SC, 20 км. 

     mediakonverter-rci-300s-g ROMSAT Медіаконвертер RCI 300S-G

Артикул: 280518
300S-G медіаконвертер 10/100/1000Base-TX, оснащений слотом SFP, LFP.

     coaxial-cable-klm-rg660bv-w ROMSAT Абонентський коаксіальний кабель KLM RG660BV-W

Артикул: 120476/120477
KLM RG6 STANDART, PVC RoHS, сталь покрита міддю (CCS), плетіння Al дріт 60%, білий, бухти по 100м та 305м
     coaxial-cable-klm-rg660bv-w9553 ROMSAT Абонентський коаксіальний кабель KLM RG690BV-W

Артикул: 120383
KLM RG6 STANDART, PVC RoHS, сталь покрита міддю (CCS), плетіння Al дріт 90%, білий, бухта 100 м
       kabel-vytaya-para-cat5e-utp-solid-klm ROMSAT

Кабель вита пара KLM CAT5E (UTP Solid), 2×2×0,50 CCA OUTDOOR PE Jacket

Артикул: 120360
2-парний кабель категорії 5E – UTP, алюмінієві провідники плаковані міддю, зовнішній, ПE оболонка, бухта 305м. 





Відділ продажів РОМСАТ

Телекомунікаційне обладнання

Антон Павленко, менеджер РОМСАТ

Антон Павленко
менеджер

+38044 394 5454, вн.197 
 a.pavlenko@romsat.ua

Вячеслав Роспопа, менеджер РОМСАТ

В'ячеслав Роспопа
менеджер

+38044 394 5454, вн.158 
 v.rospopa@romsat.ua

Константин Росланкин, менеджер РОМСАТ

Костянтин Росланкін
менеджер

+38044 394 5454, вн.169 
 k.roslankin@romsat.ua

Наталья Колодинская, менеджер РОМСАТ

Наталя Колодинська
менеджер

+38044 394 5454, вн.383 
 n.kolodynska@romsat.ua

Роман Хижняк, менеджер РОМСАТ

Роман Хижняк
менеджер

+38044 394 5454, вн.342 
 r.khizhnyak@romsat.ua

 
Руслан Пилипчак, менеджер РОМСАТ

Руслан Пилипчак
менеджер

+38044 394 5454, вн.137 
 r.pylypchak@romsat.ua

Алексей Антонюк, руководитель отдела РОМСАТ

Олексій Антонюк
керівник відділу

+38044 394 5454, вн.325 
 antonyuk@romsat.ua