Соціальна сфера

Найбільша цінність компанії РОМСАТ і предмет особливої гордості – це наші співробітники. Наша команда складається не просто з найкращих спеціалістів, у нас працюють НАЙКРАЩІ люди, глибоко віддані своїй справі, які прагнуть особистісного і професійного росту, здатні вкласти розум, серце та енергію у свою роботу. 

 У зв'язку з динамічним розвитком наша Компанія постійно розширюється. Вакансії у нас знайдуться як для вчорашніх студентів, так і для досвідчених професіоналів, яким ми готові запропонувати спеціальні умови для співпраці. Поринувши в роботу в команді РОМСАТ, наш новий колега відразу відчує особливу атмосферу: доброзичливість, відкритість, готовність поділитися знаннями і досвідом, довіру один до одного і до Компанії, демократичність

27
Березня 2015
РОМСАТ спонсор конкурсу на кращий веб-сайт

Компанія РОМСАТ виступила спонсором щорічного конкурсу «Кращий веб-сайт навчального закладу України»

31
Жовтня 2014
РОМСАТ технічний партнер онлайн-трансляції "Молодість"

В суботу, 25 жовтня, в столичному Національному палаці мистецтв Україна відбулась урочиста церемонія відкриття 44-го Міжнародного кінофестивалю Молодість.

21
Жовтня 2014
Щорічна партнерська зустріч без краваток.

Ось і відбулася традиційна партнерська зустріч за напрямом "Системи безпеки", в цей раз на теплих пляжах Єгипту.

10
Жовтня 2014
У кращих традиціях компанії РОМСАТ

За 20 років роботи РОМСАТ зумів не тільки напрацювати величезний авторитет серед клієнтів, але і створити ряд традицій, що повторюються з року в рік.