Інструмент Miller RBT (для продольного розкриття оболонки оптичних кабелів)

код товару: 530024 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 4 430,40 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Miller

Опис інструменту Miller RBT

Miller Riser Break-out (RBT) призначений для акуратного розкривання оболонки і видділення окремих оптичних волокон при підготовці до монтажу ВОЛЗ. Створює вікно у зовнішній оболонці кабелів, що мають діаметр 8,5 мм, 10,5 мм і 14 мм без додаткової настройки інструменту.

RBT дозволяє легко і швидко зачистити потрібний кабель, прокладений в стояку, відібравши його з безлічі близько розташованих кабелів, що особливо важливо при роботі в обмеженому просторі.

Компактний інструмент дозволяє працювати навіть із закріпленими стяжками кабелями, без необхідності відокремлювати їх від монтажної поверхні.

Miller RBT має алюмінієвий корпус, лезо з вуглецевої сталі, відрізняється міцністю, компактністю і малою вагою. Лезо інструменту налаштоване в заводських умовах і ізольовано від випадкового контакту з оператором, що робить безпечним його використання.

Інструмент Miller Riser Break-out знайде широке застосування в мережах FTTH-MDU (Multiple Dwelling Units, багатоквартирний будинок), а також, значно прискорить і полегшить процес оброблення оптичних кабелів.

Технічні характеристики Miller RBT

  • Габаритні розміри: 100 х 38 х 17 мм
  • Вага: 105 г

Переглянуті товари