img
0
Обране

IP Відеокамери

IP-камери спостереження

IP-камера – цифрова камера, яка передає відеопотік у цифровому форматі за допомогою мережі Ethernet і TokenRing, що використовує IP-протокол.

Мережеві камери відеоспостереження, порівняно з аналоговими, мають низку переваг – деталізоване зображення у високій якості, можливість масштабувати відео та керувати камерою дистанційно через мобільний додаток, низький рівень перешкод, smart-функції тощо. 

Цифрові IP-камери відеоспостереження використовують, зокрема, для організації системи безпеки, дистанційного спостереження за технологічними процесами, перевіркою позаштатних ситуацій.

Різновиди IP-камер відеоспостереження

Цифрові відеокамери для відеоспостереження бувають різних видів. Поділ залежить від місця розміщення, форми та інших характеристик. Найчастіше IP-камери поділяють на:

  • Зовнішні або внутрішні камери. Зовнішня IP-відеокамера (якісна) має, зокрема, підвищений вологозахист, склоочисник й антивандальний корпус, а внутрішня – відрізняється більш привабливим виглядом.
  • Купольні, поворотні або ж IP-камери Speed ​​Dome. Вони різняться конструкцією та типорозміром.
  • Бездротові або провідні IP-камери відеоспостереження. Можна встановити IP-відеоспостереження з бездротовим з'єднанням по Wi-Fi або ж вибрати для камери дротове з'єднання, наприклад, по коаксіалу.
  • Камери з варифокальним, фіксованим або моторизованим об'єктивом. Від типу об'єктива залежить, яким чином буде змінюватися фокус – в ручному режимі або автоматичному.
  • Індивідуальні особливості мережевих IP-відеокамер. Камери можуть бути оснащені інфрачервоним підсвічуванням, датчиком руху, режимом день-ніч, мікрофоном, динаміком тощо.

Як вибрати цифрову IP-камеру відеоспостереження: головні характеристики

Вибір мережевої IP-камери відеоспостереження залежить від низки характеристик. Розглянемо основні параметри, на які слід звернути увагу під час покупки камери:

  • Розширення (до 12 Мп). Якщо ви збираєтеся встановлювати відеоспостереження, наприклад, в аеропорту, то в такому випадку необхідна камера з високою роздільною здатністю, щоб масштабувати картинку та мати можливість розрізняти номера автомобілів, купюри тощо. Якщо ж ви купуєте внутрішню IP-камеру(для дачі, офісу, приміщення), то доцільно замовляти камеру з роздільною здатністю 1 Мп.
  • Фокус. Він може бути фіксований або змінюваний. Чим меншою є фокусна відстань, тим більшим буде охоплення площі, що знімається.
  • Механічний або електронний інфрачервоний фільтр. ІЧ-фільтр запобігає появі на відео плям, причиною яких є інфрачервоне випромінювання. Якщо вам потрібно відеоспостереження 24/7 для приміщення, беріть механічні IP-камери. Якщо ж тільки денний, можна встановити камеру з електронним фільтром. Однак для вулиці потрібно купувати IP-камери лише з механічним фільтром.
  • ІЧ-підсвічування. IP-камери з інфрачервоним підсвічуванням можуть знімати навіть у повній темряві, однак зображення буде монохромним і не таким чітким, як за наявності освітлення, але можна буде розрізнити, наприклад, обличчя.
  • Мікрофон. Якщо вам потрібно не тільки бачити зображення, а й чути звук, то варто вибирати IP-камеру з мікрофоном. Для встановлення двостороннього голосового повідомлення буде також потрібна функція динаміка.
  • Датчик руху. Його наявність звільняє оператора від постійного зосередженого перегляду екранів, скорочує час на перевірку записів, зменшує навантаження на мережу, оскільки налаштована IP-відеокамера записує тільки після сигналу датчика.
  • Швидкість трансляції. Щоб зображення на моніторі було у режимі реального часу, варто купувати IP-камеру зі швидкістю 25 кадрів в секунду. Для шосе варто брати камеру зі швидкістю 50-60 к/с, щоб була можливість чітко розгледіти автомобілі в уповільненому режимі.
  • Формфактор, тобто форма камери. Найбільш універсальними вважаються купольні камери. Їх можна встановлювати в будь-якому місці. А, наприклад, циліндричні IP-камери зручно ставити на величезних просторах (дорогах, аеропортах, вокзалах).
  • Архів запису. Якщо мережа нестабільна, то купуйте камеру з можливістю запису відео на флешку або SD-карту. Таким чином дані не будуть втрачені під час збою мережі.

Від чого залежить ціна IP-камери спостереження?

Вартість IP-камери залежить від безлічі параметрів. Передусім від бренду та країни виробника. Іноземні камери для мережевого IP-відеоспостереження, для яких використані якісніше комплектування, коштують дорожче. Також на ціну впливає матеріал корпусу. Чим він міцніший, тим мережева IP-камера відеоспостереження буде дорожчою. Окрім того, вартість визначає й кількість різних додаткових функцій IP-камери. Чим їх більше, тим ціна буде вищою. Також ціна буде залежати від того, купуєте ви IP-камери відеоспостереження оптом або в роздріб.

Де купити IP-камеру відеоспостереження в Києві та Україні?

Ви можете вибрати з величезного асортименту кращу IP-камеру на сайті компанії ROMSAT, яка вже майже три десятиліття спеціалізується на комплексних постачаннях обладнання систем телебачення та зв'язку. У нас ви маєте можливість купити IP-камери оптом та в роздріб з різним набором функцій (ширококутні, з датчиком рух тощо) і для будь-яких цілей (промислові IP-камери, камери для приміщень).

4.5 29

Питання, які часто задають

⭐ Що таке IP-камера і як вона працює?

IP-камера — пристрій, який передає відеосигнал цифровому форматі в локальній мережі або через мережу Інтернет, використовуючи різні протоколи TokenRing і IP. Має низку переваг, порівнюючи з аналоговою камерою.

☝ Як вибрати IP-камеру?

Для вибору айпі камери необхідно вивчити її ключові характеристики (роздільна здатність, фокус тощо) І співвіднести їх з вашими потребами і бюджетом. Щоб не помилитися, скористайтеся допомогою менеджера Ромсат.

✔️ Де купити IP-камеру в Києві?

Купити айпі-камеру ви можете у нас, в компанії Ромсат. Тут великий вибір цифрових камер відеоспостереження за оптовими цінами. Телефонуйте, щоб отримати допомогу у виборі обладнання і замовити доставку по Києву та Україні!