img
0
Обране

IP Відеокамери

Всього товарів: 3

IP-камера Ubiquiti

IP-камера — це відеокамера, здатна передавати відеопотік в цифровому форматі через мережу за допомогою протоколу IP. Вона може транслювати зображення на реєстратор, персональний комп'ютер або в хмарне сховище.

Торгова марка Ubiquiti

Компанія Ubiquiti була створена в 2005 році в американському місті Сан-Хосе. Вона спеціалізується на виробництві бездротового обладнання для підприємств і провайдерів. У першу чергу Ubiquiti відома розробкою програмного забезпечення AirOS, протоколу зв'язку AirMax, апаратної та програмної частини UniFi та IP-телефонії на основі UniFi.

Великим попитом також користуються IP-камери марки Ubiquiti, які радують покупців своєю функціональністю, практичністю та високими технологічними характеристиками.

Ubiquiti IP-камери: основні характеристики

IP-камера Ubiquiti — це відеокамера нового покоління, яка задовольнить найвибагливішого покупця. Вона ідеально підходить для створення системи відеоспостереження як в приміщенні, так і поза ним.

Відмінною особливістю камер Ubiquiti є використання авторського ПЗ UniFi, яке дозволяє контролювати та управляти IP-камерами завдяки комп'ютерам або будь-яким мобільним пристроям. При цьому всі інші пристрої, як точки доступу або комутатори, можуть об'єднуватись з камерами.

IP-камери Ubiquiti мають дві основні серії: UniFi і airVision. Перші оснащені інфрачервоним LED підсвічуванням та дозволяють записувати відео в форматі HD з роздільною здатністю 720p. За допомогою других записуються відео в форматі HDTV.

Усі моделі камер Ubiquiti відрізняються між собою за такими параметрами:

  • Розширення відео.
  • Тип живлення.
  • Фокусна відстань.
  • Кут огляду.
  • Інтерфейс Ethernet.
  • Слот microSD.

Де купити IP-камеру Ubiquiti

Замовити камери Ubiquiti ви зможете в магазині ROMSAT. Це провідний постачальник телекомунікаційного та телевізійного обладнання по всій Україні. На сайті представлені IP-камери Ubiquiti, призначені і для будинку, і для вулиці.
Якщо вас цікавить вартість та покупка оптом, звертайтесь до фахівців компанії, вони з задоволенням проконсультують вас та дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять.

Відеокамера Ubiquiti UVC-G4-DOME 4MP, 24 FPS Video, IPx4, IK08, вбудований мікрофон Відеокамера Ubiquiti UVC-G4-DOME 4MP, 24 FPS Video, IPx4, IK08, вбудований мікрофон
Код товару: 288053
Немає в наявності
9 635.20грн
4.6 48