img
0
Обране
4.8 3.8 5 10

Кабель оптичний RCI S-CFP(NA)Fda-002 E9/125 (ADSS, 1,0 кН)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 520495

Немає в наявності

0

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: RCI

Опис моделі RCI S-CFP(NA)Fda-002 E9/125

Підвісний кабель S-CFP(NA)FDa (1,0) призначений для підвішування на опорах ліній зв’язку, ліній електропередач, стовпах освітлення, між будівлями і спорудами, по зовнішнім фасадам будівель, а також для прокладання в кабельних лотках, в кабельних каналах, кабельної каналізації, трубах, блоках, тунелях.


Оптичне волокно

  • Одномодове типу G.652 D (СORNING SMF-28® Ultra)
  • 1÷24 волокон
  • Центральна трубка заповнена гелем
  • Кольорове кодування у відповідності до IEC 60304 – DIN VDE0888
Зовнішня оболонка

  • Чорний поліетилен високої щільності (HDPE)
  • Послідовне метричне маркування
Властивості

  • Центральна трубка армована двома склопластиковими прутками FRP E.A.A – забезпечує хороший захист волокна від поздовжнього навантаження
Механічні характеристики

  • Максимальна відстань між опорами підвісу – 80 м
  • Максимальне провисання – 2%
  • Вага кабеля – 32,7
  • Діаметр кабелю – 6,0
  • Кабельна довжина – від 2 до 4 км на барабані
Основні характеристики

  • Температура монтажу: від -20°C до +50°C
  • Температура експлуатації: від -40°C до +60°C
  • Мінімальний радіус згибу: 15 номінальних діаметрів кабеля
  • Допустиме зусилля на роздавлення: 200 Н/см
  • Допустиме зусилля на подовжнє розтягування: 1000 H