Кабель оптичний RCI S-CFP(NA)Fda-002 E9/125 ADSS, 1,5 кН (S-CFP(NA)Fda-002 E9/125 (1.5 кН))

код товару: 520838 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Ціна з ПДВ: 4,60 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис моделі RCI S-CFP(NA)Fda-016 E9/125 ADSS, 1,5 кН

Підвісний кабель S-CFP(NA)FDa (1,5) призначений для підвішування на опорах ліній зв’язку, ліній електропередач, стовпах освітлення, між будівлями і спорудами, по зовнішнім фасадам будівель, а також для прокладання в кабельних лотках, в кабельних каналах, кабельної каналізації, трубах, блоках, тунелях.

Оптичне волокно

  • Одномодове типу G.652 D (СORNING SMF-28® Ultra )
  • 1÷24 волокон
  • Центральна трубка заповнена гелем
  • Кольорове кодування у відповідності до IEC 60304 – DIN VDE0888
Зовнішня оболонка

  • Чорний поліетилен високої щільності (HDPE)
  • Послідовне метричне маркування
Властивості

  • Центральна трубка армована двома склопластиковими прутками FRP E.A.A – забезпечує хороший захист волокна від поздовжнього навантаження
Механічні характеристики

  • Максимальна відстань між опорами підвісу – 90 м
  • Максимальне провисання – 2%
  • Вага кабеля – 21,7
  • Діаметр кабелю – 5,0
  • Кабельна довжина – від 2 до 4 км на барабані
Основні характеристики

  • Температура монтажу: від -20°C до +50°C
  • Температура експлуатації: від -40°C до +60°C
  • Мінімальний радіус згибу: 15 номінальних діаметрів кабеля
  • Допустиме зусилля на роздавлення: 200 Н/см
  • Допустиме зусилля на подовжнє розтягування: 1500 H

Переглянуті товари