img
0
Обране
4.9 3.8 5 16

Комплект охоронної сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus white

  • Деталі

код товару: 750091

Немає в наявності

0

РРЦ (рекомендована роздрібна ціна) з ПДВ

12 199,00 грн

Основні характеристики

Живлення
Дальність передачі даних
Колір
  • Деталі

Бренд: Ajax

Опис моделі Ajax StarterKit Cam Plus

Ajax StarterKit Cam Plus - стартовий комплект бездротової системи безпеки Ajax з фотоверіфікаціі тривог. Комплект сигналізації StarterKit Cam Plus забезпечить багаторівневу безпеку і швидкість реагування на тривогу. У комплект StarterKit Cam Plus входить чотири пристрої: централь Hub 2 Plus, датчик руху з фотокамерою MotionCam, датчик відкриття DoorProtect, брелок управління SpaceControl.

  • Підключається до пульту охоронної компанії;
  • Завжди онлайн завдяки трьом каналам зв'язку;
  • Автоматизує безпеку сценаріями;
  • Надсилає анімовану серію фотографій.

Моментальне інформування про причини тривоги

Зв'язок із зовнішнім світом критична для системи безпеки, вона визначає швидкість реагування на тривогу. Системою StarterKit Cam Plus управляє Hub 2 Plus. Він оснащений Ethernet портом, Wi-Fi модулем і двома слотами для SIM-карт з підтримкою 4G (LTE). Чотири канали з швидким перемиканням в разі втрати зв'язку гарантують моментальну передачу тривог. А фотопідтвердження доставляються на пульт охоронної компанії і користувачам менш ніж за 9 секунд - навіть використовуючи мобільний зв'язок.

Для об'єктів будь-якої складності

Комплект StarterKit Cam Plus - це основа для багаторівневої системи безпеки. До Hub 2 Plus можна підключити 200 пристроїв: охоронних датчиків з фотоверіфікаціі подій, а також сирен, пожежних датчиків і датчиків протікання, реле автоматизації, навіть модулів інтеграції провідних пристроїв.

До StarterKit Cam Plus можна додати 200 користувачів і створити 25 груп охорони. Це дозволить розділити об'єкт на зони і розмежувати доступ до них. А 64 сценарію автоматизації знижують вплив людського фактора на безпеку.

У комплект StarterKit Cam входять чотири пристрої:

Hub 2 Plus

Хаб контролює роботу пристроїв системи безпеки. А ви завжди знаєте, що відбувається в будинку завдяки пуш-повідомленнями, смс і дзвінків.

MotionCam

Датчик руху з перших кроків реагує на стороннього в приміщенні, що охороняється і робить серію фотографій.

DoorProtect

Датчик моментально реагує на відкриття. Це перша лінія оборони вашої системи безпеки, яку можна встановити на будь-який тип дверей.

SpaceControl

Брелок для ключів ставить і знімає будинок з охорони. А одне натискання тривожної кнопки викличе підкріплення в екстреній ситуації.