img
0
Обране

Гігабітні комутатори

Всього товарів: 90

Гігабітні мережеві комутатори

Для забезпечення якісного мережного підключення в офісах, підприємствах та інших комерційних приміщеннях потрібне спеціалізоване мережеве обладнання — гігабітні комутатори. Вони пропонуються різними виробниками в широкому асортименті моделей, більшість яких відрізняється зручністю використання, а також простотою налаштування та встановлення.

Загалом, мережевий гігабітний комутатор — це високонадійний пристрій комутації, який має широку сферу застосування. Таке обладнання ефективно використовується не тільки в рамках корпоративних мереж, але й для домашнього користування. Такі пристрої мають низку певних відмінностей, які потрібно зазначити.

Особливості гігабітних комутаторів

Гігабітний комутатор є широко використовуваним пристроєм, до основних відмінних особливостей якого належить здатність швидкого оновлення мережі до підключення гігабіту. Окрім того, цей вид обладнання відрізняється й такими характеристиками:

  • висока доступність;
  • надійність з'єднання;
  • швидка та якісна передача великих файлів, що здійснюється одночасно декільком користувачам;
  • зручність керування;
  • легкість налаштування мережі.

Від чого залежить ціна на гігабітні світчі

Мережеві комутатори є основними компонувальними блоками у мережевій індустрії, за рахунок чого попит на них є досить великим. У зв'язку з цим на ринку представлений широкий асортимент різних моделей пристроїв, що відрізняються як своїми технічними характеристиками, так і вартістю.

Щоб не розгубитися серед різноманіття представлених видів комутаторів, варто визначити основні параметри, від яких безпосередньо залежить ціна на обрану модель. Так, необхідно звертати увагу на такі важливі фактори:

  1. Тип комутатора. Пристрій може бути керованим чи некерованим. Також до уваги користувачів представлені smart-моделі, що займають проміжне положення між керованими та некерованими пристроями.
  2. Кількість портів. Цей параметр вказує на кількість портів підключення, кількість яких може стартувати від одного і досягати 48-ми або більше.
  3. Варіант виконання. На ринку ви можете знайти настільні прилади, а також призначені для вбудовування у 19-дюймову серверну стійку, які використовуються в роботі великих локальних мереж і називаються промисловими. Якщо ж пристрій потрібний для підключення будинку або в невеликому офісі, варто віддати перевагу некерованому гігабітному комутатору на 8 портів.
  4. Додаткові функції, які можуть бути у більш дорогих моделях. До таких додатків можуть належати функції обмеження швидкості, підтримки SFP-модулів, живлення PoE тощо.

Окрім того, на підсумкову вартість впливає також компанія-виробник, яка представляє до уваги користувачів певну модель пристрою.

Де купити гігабітний комутатор у Києві оптом

Щоб придбати гігабітний світч за прийнятною вартістю, оптом або в роздріб, ви можете звернутися до надійного постачальника телекомунікаційного обладнання в Україні — компанії ROMSAT. Для того, щоб замовити вибрану модель комутатора, а також інші товари, що вам сподобалися, ви можете залишити заявку в спеціальній формі на сайті, або зв'язатися зі спеціалістом компанії за допомогою контактного номера телефону або електронної пошти.

4.8 46