img
0
Обране
4.8 3.9 5 23

Модуль оптичний Picotel EPON OLT SFP PX20+ 20км, SC, TX1490нм. RX -30 dBm. TX +3/+5 dBm.

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 560136

В наявності

0

Основні характеристики

Технологія
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Picotel

Опис трансивера Picotel EPON OLT SFP PX20+

Оптичний приймач (трансивер) EPON OLT SFP PX20+ має відмінні параметри вихідної оптичної потужності на довжині хвилі 1490 нм і високу чутливість зворотного каналу на довжині хвилі 1310 нм.

Модуль використовується для передачі/прийому даних в EPON (GEPON) OLT зі швидкістю 1,25 Гбіт/сек. Підтримує режим "гарячої заміни" (HotSwap) в процесі роботи.

Основні характеристики

  • IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20+ GEPON
  • одночасний прийом і передача сигналів
  • живлення 3,3V
  • робоча температура -10° ~ 70°C
  • відповідає вимогам RoHS-6
Основні характеристики

  • Технологія: EPON
  • Довжина хвилі передавача: 1490 nm
  • Довжина хвилі приймача 1310 nm
  • Форм-фактор: SFP (Small Form-factor Pluggable)
  • Оптичний роз'єм: SC/UPC
  • Потужність передавача (TX): +2 dBm ~ +7 dBm
  • Чутливість приймача (RX): -30 dBm