Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)

код товару: 283041 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис моделі RCI SFP+-10G-ER

SFP+-10G-ER - призначений для передачі і прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну на відстані до 40км.

Трансивер складається з двох секцій: секція передавача включає в себе EML-лазер. Секція приймача складається з PIN-фотодіода, інтегрованого з ТІА. Всі модулі відповідають класу I лазерної безпеки.

Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як зазначено в SFF8472, що дозволяє в режимі реального часу отримувати доступ до робочих параметрів пристрою, таких як температура приймача, струм зміщення лазера, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.

Основні характеристики

  • Сумісність: SFF-8431, SFF-8432 і IEE802.3ae
  • Охолоджуваний передавач EML і приймач PIN
  • Інтерфейс цифрового діагностичного монітора
  • Гаряче підключення: Так
  • Подвійний CDR з 9,95-11,3 Гбіт/с
  • Відстань передачі даних: 40км
  • Додатки 10GBASE-ER і 2G/4G/8G/10G Fibre Channel.
  • Низький рівень споживання енергії
  • Діапазон температур експлуатації: від 0 до 70 °C

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”