Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)

код товару: 283024 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 2 027,30 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис моделі RCI SFP+-BIDI-12-40D / BIDI-13-40D

Модулі SFP+-BIDI-12-40D та SFP+-BIDI-13-40D служать інтерфейсом передачі даних по двом одномодовим волокнам на відстань до 40 км, працюють на довжині хвиль 1270 нм і 1330 нм використовуючи стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.

Галузь застосування

  • 10GBASE-LR at 10.31Gbps
  • 10GBASE-LW at 9.95Gbps
  • інші оптичні лінії зв'язку

Основні можливості

  • роз'єм для оптичного кабелю: LC
  • відстань передачі до 40 км (SMF)
  • можливість гарячої заміни
  • низьке енергоспоживання
  • напруга живлення: +3.3 V
  • робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • RoHS 6/6 сумісний
  • Digital diagnostic monitor
  • відповідає SFP+ Electrical MSA SFF-8431
  • відповідає SFP+ Mechanical MSA SFF-8432

Модуль відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу відповідно до міжнародного стандарту безпеки IEC-60825.

Основні характеристики

  • Форм-фактор - SFP
  • Тип роз'єму - LC
  • Кількість використовуваних волокон - 1
  • Тип волокна - SМF
  • Робоча довжина хвилі, нм - 1270
  • Відстань передачі даних, км - 40
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с - 10
  • Гаряча заміна - Так
  • RoHS - Так
  • Живлення, В - 3,3
  • Діапазон температур, °C - експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШхВхГ, (мм) - 13,9x10,32x57,4
  • Упаковка - Торти x 10 шт.
  • Гарантія - 1 рік

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”