Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-160-1610 (1G, 160km, 2LC, Tx 1610nm)

код товару: 283071 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі CWDM/DWDM”
Ціна з ПДВ: 2 684,20 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис моделі RCI SFP-CWDM-160-1610

Оптичні приймачі SFP-CWDM-160-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 160 км.

Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода ADP, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають вимогам лазерної безпеки 1-го класу.

Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.

Основні характеристики

  • Data-rate 1.25Gbps
  • CWDM DFB wavelengths laser and ADP photo-detector for 1600km transmission
  • Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Duplex LC/UPC type pluggable optical interface
  • RoHS compliant and lead-free
  • Single +3.3V power supply
  • Compatible with SONET OC-24-LR-1
  • Support Digital Diagnostic Monitoring interface
  • Case operating temperature: 0°C to +70°C / -40°C to +85°C
  • Wavelength: 1610 nm

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі CWDM/DWDM”