Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.8 3.9 5 28

Модуль оптичний RCI SFP-CWDM-40-1450 (1G, 40km, 2LC, Tx 1450nm)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 280836

Немає в наявності

0

Ціна з ПДВ:

1 131,10 грн

Основні характеристики

Тип
Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: RCI

Опис моделі RCI SFP-CWDM-40-1450

Оптичні приймачі SFP-CWDM-40-xx - призначені для передачі та прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну для довжини лінії зв'язку до 40 км.

Приймач складається з двох секцій: секція передавача містить лазер EML, секція приймача складається з фотодіода PIN, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають вимогам безпеки лазера класу I.

Функції цифрової діагностики доступні через двопровідний послідовний інтерфейс, як це визначено в SFF-8472, що надає доступ до робочих параметрів пристрою в режимі реального часу, таких як температура приймача, струм лазерного зсуву, передана оптична потужність, отримана оптична потужність і напруга живлення приймача.

Основні характеристики

  • Data-rate 1.25Gbps
  • CWDM DFB wavelengths laser and PIN photo-detector for 40km transmission
  • Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptacle
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Duplex LC/UPC type pluggable optical interface
  • RoHS compliant and lead-free
  • Single +3.3V power supply
  • Compatible with SONET OC-24-LR-1
  • Support Digital Diagnostic Monitoring interface
  • Case operating temperature: 0°C to +70°C / -40°C to +85°C
  • Wavelength: 1450 nm