Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.8 3.9 5 14

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240BD (1G, 40km, SC, Tx 1550nm)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 283016

В дорозі

0

Ціна з ПДВ:

545,10 грн

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: RCI

Опис оптичного модуля RCI SFP-WDM-SM-0240BD

SFP модуль SFP-WDM-SM-0240BD призначений для побудови оптичних ліній зв'язку, служить інтерфейсом передачі даних по одноволоконному одномодовому кабелю до 40 км. Підтримує можливість гарячої заміни.

Галузь застосування

  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONT/SDH/PDH
  • FDDI
  • Fiber Channel
Довжина хвилі роботи:

  • SFP-WDM-SM-0240BD - лазер 1550 нм, приймач 1310 нм
Основні характеристики

  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 40 km
  • Робоча температура: 0 ~ 70°C
  • Напруга живлення: +3.3 V
  • Роз'єм для оптичного кабелю: SC

Оптичний модуль SFP-WDM-SM-0240BD відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу, спроектований за специфікацією Multi-source Agreement (MSA).

Основні характеристики

  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз'єму: 1xSC
  • Кількість використовуваних волокон: 1
  • Тип волокна: SМ, 9/125 μm
  • Робоча довжина хвилі, нм 1550
  • Відстань передачі даних, км: 40
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 1
  • Гаряча заміна: Так
  • RoHS: Так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШхВхГ, (мм): 13,0x10,0x55,0
  • Упаковка: блістер x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік