img
0
Обране
4.9 3.9 5 20

Модуль оптичний RCI XFP-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 283011

В наявності

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: RCI

Опис модуля RCI XFP-10G-SR

RCI XFP-10G-SR - це 850 нм 10Gbps XFP приймач, призначений для передавання та отримання оптичних даних по одномоводому оптичному волокну до 300 м.

Конструкція модулю оптимізована для високої продуктивності та економічної ефективності, щоб надати клієнтам найкраще рішення для телекомунікацій.

Основні характеристики

  • Оптичний інтерфейс, відповідний IEEE 802.3ae 10GBASE-LR
  • Електричний інтерфейс відповідно до SFF-8431
  • Інтерфейс цифрового діагностичного монітора
  • Гаряче підключення
  • Передавач 850нм
  • 2xLC роз'єм
  • Стосується для підключення SMF на 300 м
  • Високий запас передачі
  • Низький рівень споживання енергії
  • Робоча температура корпусу: від 0° C до 70° C