img
0
Обране
4.9 3.9 5 29

Модуль оптичний RCI XFP-CWDM-80-1490 (10G, 80km, LC, Tx 1490nm)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 283043

Немає в наявності

0

Основні характеристики

Тип
Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис оптичного модуля RCI XFP-CWDM-80-1490

Оптичні трансивери XFP-CWDM-80-xx призначені для передачі і прийому оптичних даних по одномодовому оптичному волокну на довжину лінії до 80 км.

Приймач складається з двох секцій: секція передавача включає в себе холодний лазер EML, секція приймача складається з фотодіода APD, інтегрованого з TIA. Всі модулі відповідають вимогам класу I з лазерної безпеки.

Функції цифрової діагностики доступні через 2-провідний послідовний інтерфейс, як зазначено в XFF8472, який забезпечує доступ в реальному часі до робочих параметрів пристрою, таких як температура приймача, струм зміщення лазера, передавана оптична потужність, приймана оптична потужність і напруга живлення приймача.

Основні характеристики

  • Довжину хвилі можна вибрати відповідно до стандартів ITU-T, що охоплюють довжини хвиль сітки CWDM
  • Охолоджуваний передавач EML і приймач APD
  • Інтерфейс цифрового діагностичного монітора
  • Гаряче підключення
  • Довжина зв'язку до 80 км
  • 10GBASE-ZR і програми 2G/4G/ 8G/10G Fibre Channel.
  • Низьке енергоспоживання
  • Робоча температура корпусу: від 0 до 70 °C