img
0
Обране
4.8 3.8 5 1

Модуль Ubiquiti U Fiber (SFP+, Multi Mode, 10 Gbps)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 288089

Немає в наявності

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
Тип роз'єму
Кількість волокон
Тип волокна
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: Ubiquiti

Опис оптичного модуля Ubiquiti U Fiber

UF-MM-10G - це багатомодовий 10G SFP+ модуль з 2 роз'ємами LC.

Довжина хвилі - 850 нм і підходить для відстаней до 300 м. Модуль сумісний з усіма продуктами UBNT, які містять порти SFP+.

Упаковка містить 2 штуки.

Основні характеристики

  • Оптичні роз'єми: (2) LC
  • Формат: SFP+
  • Для типу кабелю: Multi Mode
  • Швидкість передачі: 10 Гбіт/с
  • Довжина хвилі - Tx / Rx (нм): 850
  • Відстань (км): 0,3
  • Тип передачі: 2-fiber
  • DDMI - діагностика: Так