Модуль Ubiquiti U Fiber (Single Mode, 1310/1550 нм, 1550/1310 нм, 3 ки)

код товару: 288098 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 722,31 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: Ubiquiti

Опис моделі Ubiquiti U Fiber

Двонаправлений SFP трансивер (SFP модуль) працює з одномодовим оптоволоконним кабелем.  Особливістю моделі є збільшена дальність максимальної довжини кабельної траси, яка досягає 3 км, при швидкості передачі даних до 1.25 гб/сек. 

Підтримується двонаправлений режим передачі інформації, з довжиною хвилі 1550 і 1310 нм.

Основні характеристики

  • Оптичні роз'єми: (1) LC
  • Формат: SFP
  • Для типу кабелю: Single Mode
  • Швидкість передачі: 1 Гбіт/с
  • Довжина хвилі - Tx/Rx (нм): 1310/1550, 1550/1310
  • Відстань (км): 3
  • Тип передачі: WDM
  • DDMI - діагностика: Так

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”