img
0
Обране

Камери Bosch пильнують за спадщиною ЮНЕСКО

30 червня 2017

Ударостійкі PTZ відеокамери Bosch MIC IP 7000 HD були встановлені в печерах національного парку Мулу, о. Борнео.

Ударостійкі PTZ відеокамери Bosch MIC IP 7000 HD | romsat.ua

Тепер відвідувачі парку і вчені можуть спостерігати за життям кажанів і інших диких тварин в найглибших, найтемніших місцях печер, не порушуючи природного середовища їх проживання.

Мулу або Гунунг-Мулу (малайск. Taman Negara Mulu) - національний парк в малайзійському штаті Саравак, є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Парк відомий грандіозними системами печер Мулу (найбільша - Гуа-ЕІР-Джерні), карстовими утвореннями і гірськими тропічними лісами.

Камери Bosch MIC IP starlight 7000 HD і MIC IP dynamic 7000 HD сконструйовані спеціально для забезпечення безперебійної роботи в найсуворіших умовах. Їх ударостійкий металевий корпус здатний витримувати удари великої сили (IK10) і тривалі низькочастотні вібрації (IEC 60068). Камери сімейства MIC IP 7000 витримають будь-який вплив навколишнього середовища: від температури в межах -40˚C/+60˚C до сильного вітру, дощу, снігу і 100% вологості.

Тому MIC IP 7000 HD були ідеальним вибором для складних умов в тропічних лісах Борнео.

Компанія РОМСАТ - авторизований партнер Bosch Security Systems в Україні.Презентація камер Bosch сімейства MIC IP 7000 HD