img
0
Обране

РОМСАТ ексклюзивний дистриб'ютор Edge-Core

23 січня 2018

Edge-Core продовжила дистриб'юторський контракт ROMSAT

Сертификат Romsat - эксклюзивный дистрибьютор Edge-Core 2018

Edge-Core 9 років в Україні

Понад 9 років компанія РОМСАТ просуває бренд Edge-Core в Україні. Ми пройшли шлях від маловідомих мережевих пристроїв до лідера сегменту телеком-операторів. Щороку десятки великих компаній переходять на мережеве обладнання Edge-Core. Цінова політика в поєднанні з відмінною якістю припали до смаку українському бізнесу. Дякуємо, що вибираєте нас!

Читайте: РОМСАТ відзначено високою оцінкою Edge-Core – Outstanding Partner Awards

Ви ще вагаєтесь? – Edge-Сore саме для вас!

  1. Офіційна гарантія та сервісне обслуговування
  2. Кваліфікована технічна підтримка
  3. Надійність і наявність на складі

ВАЖЛИВО! Наша продукція Edge-Core «біла» - сертифікована в Україні і має повний комплект документів. Ви без проблем поставите обладнання собі на баланс. З контролюючими органами буде все в порядку! Купуюче «сіре» обладнання ви втрачаєте офіційну гарантію та підтримуєте країну-агресора.


Визнані надійними 

Комутатори Edge-Core пройшли експертизу Державною службою спецзв'язку та захисту інформації України – їх визнали надійними мережевими пристроями. Продукцію рекомендується впроваджувати в мережі з підвищеними вимогами до інформаційної безпеки та держструктури, про що свідчить відповідний сертифікат (експертний висновок).

Надійні комутатори Edgecore (еджкор) екслюзивно в РОМСАТ

Про компанію Edge-Core Networks Corporation 

Edgecore Networks Corporation дочірня компанія Accton Technology Corporation, провідного мережевого ODM-виробника. Edgecore Networks постачає комплексні рішення по всьому світу через розвинену партнерську мережу дистриб'юторів та інтеграторів. 

Технології Edgecore активно використовуються в ЦОД, мережах інтернет сервіс провайдерів, а також на підприємствах малого, середнього та великого бізнесу. Edgecore Networks є лідером в області Open Networking, забезпечуючи повну лінійку 1GbE, 10GbE, 25GbE, 40GbE, 50GbE і 100GbE комутаторів із вибором NOS- і SDN-програмного забезпечення для різних галузей застосування. 

Компанія РОМСАТ - ексклюзивний дистриб'ютор Edge-Core Networks Corporation в Україні.