img
0
Обране

РОМСАТ на КІКЕ-2022

23 вересня 2022
Міжнародна команда РОМСАТ взяла участь у конференції операторів зв’язку Польщі – КІКЕ-2022 - romsat.ua

Міжнародна команда РОМСАТ взяла участь у конференції операторів зв’язку Польщі – КІКЕ-2022

19-21 вересня 2022 року в Лодзі, в готелі DoubleThree Hilton пройшла XXVI конференція The National Chamber of Ethernet Communication in Poland Conference – KIKE-2022 (Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej). В рамках заходу міжнародна команда РОМСАТ презентувала нову лінійку медіаплеєрів inext для польських інтернет-провайдерів, кабельних-, мобільних- та ОТТ-операторів.

Телеком ринок Польщі дещо відрізняється від українського. Чітке регулювання, європейські стандарти, більш повільні процеси. Але разом з тим, багато в чому, польські колеги схожі на нас – постійно шукають кращі умови, перевіреного постачальника, надійні рішення, – коментує конференцію Павло Сидоров, менеджер з експорту компанії РОМСАТ. – Маючи великий досвід в Україні, першочергово ми вирішили презентувати на польському ринку наш флагманський продукт – медіаплеєри inext, які чудово зарекомендували себе в Україні”.

Демо-зона РОМСАТ

Протягом трьох днів на базі конференц-залів готелю DoubleThree Hilton учасники конференції могли ближче познайомитись з технічними рішеннями виробників та постачальниками обладнання. У демо-зоні РОМСАТ наші фахівці ділились досвідом брендування сет-топ боксів під оператора, розповідали про можливі варіанти кастомізації програмного забезпечення, інтеграцію із Middleware та презентували ексклюзивний хмарний сервіс Alcatraz для віддаленого менеджменту пристроїв inext. Паралельно експозиції проходили навчальні курси, семінари та презентації. Наш партнер Pawel Niesiolowski, компанія Anycast провів презентацію В2В-рішень inext для польських операторів.

Читайте також: РОМСАТ на IBC-2022 та ANGA-2022

РОМСАТ є активним гравцем на ринку телекомунікацій України. Щорічно ми беремо участь у десятках профільних виставок, конференцій, семінарів. Цього року наша офлайн активність обірвалась 24 лютого по дорозі на конференцію Telecom Ukraine 2022, яка мала відбутись у Львові – почалась війна. За сім останніх місяців ми не тільки повноцінно відновили роботу компанії, але й розширили горизонти присутності – вийшли на європейський ринок. Так, конференція КІКЕ-2022 стала чудовим заходом для знайомства з польським ринком операторів зв’язку.

Фото з конференціїБільше фото в нашій галереї: https://romsat.ua/company/gallery/photos-kike-2022/

Дякуємо Польщі за підтримку та до нових зустрічей на КІКЕ!
Команда РОМСАТ