img
0
Обране

РОМСАТ став дистриб'ютором Uniview

11 листопада 2016

Компанія РОМСАТ отримала статус авторизованого дистриб'ютора Uniview на території України.

РОМСАТ офіційний дистриб'ютор Uniview в Україні | romsat.ua

Uniview - одна з найбільш відомих компаній, що спеціалізується на розробці систем безпеки (CCTV), на рахунку якої понад 600 патентів.

Лінійка обладнання Uniview представлена, як професійними моделями з унікальним набором функцій, так і економічними з найбільш потрібними функціями за привабливою ціною.

Компанія Uniview входить в трійку лідерів за величиною частки ринку в Китаї і ТОП 10 світових виробників систем відеоспостереження.

Особливості відеокамер Uniview

H.265
Камери Uniview 2МП і 4МП підтримують новий кодек H.265.

U-code
Удосконалена технологія кодування на основі кодеків H.264 / H.265, дозволяє економити до 80-90% дискового простору архіву.

Smart
4 інтелектуальні функції в камерах H.265 серії: виявлення особи, потрапляння в зону, перетин лінії і підрахунок людей.

eMMC
Для забезпечення можливості запису відео у внутрішню пам'ять відеокамери і збереження надійної герметизації, Uniview використовує вбудовану пам'ять типу eMMC.

Starlight
Uniview 1080P Starlight камера забезпечує чітке, кольорове зображення навіть при освітленості 0.002 Люкс (F1.2).

Uniview 1080P Starlight - чітке, кольорове зображення навіть при освітленості 0.002 Люкс (F1.2) | romsat.ua

NAA
Автоматична адаптація до мережі (NAA) гарантує якісне відео навіть при нестабільній роботі мережі. IP-камери Uniview забезпечують згладжене зображення навіть при втраті до 5% пакетів або затримки їх на 400 мс.

Автоматична адаптація до мережі (NAA) | romsat.ua

Широкий діапазон напруги живлення
Камери Uniview стабільно працюють при ± 25% коливанні напруги. Набагато краще, ніж звичайні камери, які можуть працювати при не більше ± 10% коливанні вхідної напруги.

Захист від перенапруги (грозозахист) Uniview 6КВ | romsat.ua

Резервування живлення
Живлення камери по PoE може бути зарезервовано живленням змінним або постійним струмом 24 / 12В, покращуючи стабільність функціонування пристрою.

300м PoE
У вбудованих в NVR комутаторах використовується спеціалізована елементна база, яка дозволяє передавати як сигнал, таки і живлення через стандартну виту пару на відстань до 300 метрів.

12VDC вихід на PoE камерах
Невеликі пристрої (активний мікрофон, охоронний сповіщувач і т.п.) можна заживити від камери Uniview, яка має вбудований перетворювач PoE -> 12VDC.

44Х
44 кратне збільшення дозволяє розпізнавати номери і обличчя людей на відстані до 300 м.

Відеокамери Uniview з 44 кратним збільшенням | romsat.ua

4K
Серія камер 4K включає в себе купольні, циліндричні камери з ІК підсвічуванням, PTZ камери і камери під об'єктив.

Серія відеокамер Uniview 4K | romsat.ua

120dB WDR
Технологія Uniview забезпечує якісне зображення в умовах різких перепадів освітленості, розширений динамічний діапазон 120 дБ.

Камери Uniview мають розширений динамічний діапазон 120 дБ | romsat.ua

PIR
Вбудований в камеру PIR датчик дозволяє детектувати рухомі об'єкти, а підсвічування розпізнавати деталі.

Широкий температурний діапазон
Камери Uniview адаптовані до суворих умов навколишнього середовища, працюють в температурному діапазоні -40°С ~ 70°С.

Режим 1+1
До відеокамери з оптичним інтерфейсом можна підключити камеру з інтерфейсом Ethernet і по одному оптичного волокна передавати зображення з двох відеокамер.

Захист від перенапруги
Захист від перенапруги (грозозахист) автономного пристрою може досягати 6кВ без будь-якого додаткового зовнішнього захисту. Як показують дослідження в результаті удару блискавки в 10м від прокладки кабельної лінії, середнє навантаження на обладнання становить менш 4кв. Захист в 6кВ може задовольнити щоденну потребу в грозо захисті і нормальну експлуатацію в інших важких умовах.

Cloud Update
Дозволяє оновлювати прошивки на NVR і підключених до нього камерах одним натисканням кнопки. Всі необхідні файли автоматично завантажуються з хмари Amazon CDN.

Лазерне ИЧ-підсвічування
Використання ІК-лазера замість звичайних світлодіодів, дозволило збільшити дальність інфрачервоного підсвічування до 250 м. А інтелектуальний алгоритм регулювання яскравості запобігає засвіченню, що дозволяє бачити навіть дрібні деталі об'єкта спостереження.

Дальність інфрачервоного підсвічування камер Uniview до 250 м | romsat.ua
Інтелектуальний алгоритм регулювання яскравості ІК-підсвічування Uniview запобігає засвіченню | romsat.ua

З режимом 9:16 ефективність відеоспостереження у вузькому просторі збільшується вдвічі | romsat.ua Режим «коридор»
З режимом 9:16 замість 16: 9 ефективність відеоспостереження у вузькому просторі збільшується вдвічі, а також режим запобігає появі «мертвих зон» під камерою.


Додатковою перевагою Uniview є широкий асортимент кронштейнів і кріплень для швидкого і професійного монтажу.Найбільш відомі проекти компанії: безпечне місто Ханчжоу (60000+ камер), Гонконг (NGN інфраструктура), Експоцентр Шанхай, більше 30 найбільших аеропортів, таких як Шанхай (PVG), Чунцін (CKG), Перт (Австралія), Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)..

Замовляйте рішення Uniview у нас, РОМСАТ офіційний представник в Україні.