img
0
Обране

Цифрова система оповіщення Bosch Praesideo

29 травня 2018

Система мовного, аварійного оповіщення та управління евакуацією Bosch Praesideo для великих і територіально розподілених об'єктів.

Цифровая система оповещения Bosch Praesideo | romsat.ua

Bosch Praesideo є першою в світі повністю цифрову систему мовного й аварійного оповіщення з можливістю об'єднання в мережу.

Система Praesideo

Bosch Praesideo - наявність безперервного автоматичного контролю сигналу і кожного елемента системи, можливість настройки системи за допомогою сучасних IT технологій, сумісність з обладнанням сторонніх виробників по каналу Ethernet.

Застосування оптоволоконного кабелю при роботах по інтеграції системи в інфраструктуру об'єкту, що охороняється гарантує цілісність і збереження сигналу, дозволяє передавати його на значні відстані. Також система в автоматичному режимі забезпечує перемикання на дублюючі пристрої в разі виникнення такої необхідності.

Передача повідомлень за будь-яких умовах
Більш 20 000 встановлених систем Praesideo по всьому світу - ідеальний вибір для озвучування оголошень, заходів, фонової музики, евакуації голосом і інших задач.РОМСАТ – офіційний дистриб'ютор Bosch Security Systems в Украине.