img
0
Обране

Як захистити будинок разом з Aqara?

15 квітня 2022

Изображение к новости укр.png

Захистіть свій будинок за допомогою різноманітних пристроїв Aqara

Наразі для того, щоб захистити свій будинок, а також спостерігати що відбувається у домі за вашої відсутності можна за допомогою розумних пристроїв Aqara. 

Які саме пристрої будуть якомога доцільніше для захисту та спостереження:

Камера

Завдяки камерам можна у будь-який момент подивитися, що відбувається у квартирі або будинку. Якщо є датчик руху, відкриття, можна запрограмувати спрацювання камери на рух. Також є запис на флеш носій. Камера має гучний динамік та мікрофон. Ви можете чути все, що відбувається в будинку. При спрацюванні сигналізації вони можуть збити й налякати грабіжника своєю звуковою сигналізацією.

Камера Хаб G2H Aqara G2H

Камера Aqara обладнана  інфрачервоним підсвічуванням і новітньою технологією датчика зображення, яка приблизно на 42% підвищує чутливість і якість картинки в умовах недостатньої освітленості. Aqara G2H має гарну видимість на відстані до 8 м, що дозволить помітити навіть найменші деталі зйомки.
IP-камера спостереження має AI технологію розпізнавання осіб. Завдяки цій технології камера може швидко виявляти рух, а також визначати саме рух людей, щоб уникнути помилкових спрацьовувань через швидке переміщення домашніх тварин.

Якщо в помешканні нікого немає і камера виявила рух, вона активує автоматичний запис 12-секундного відео, яке відправляється власникові пристрою. Від її «погляду» важко вислизнути, оскільки вона має досить широкий кут огляду - до 140º, а також підтримує запис відео в форматі Full HD 1080p.
Камера Aqara G2H підтримує безліч різних варіантів зберігання інформації. Зокрема, підтримка локальних карт пам'яті Micro SD до 32 ГБ. Також можлива опція збереження інформації в хмарному сховищі.

Камера Хаб G3 Aqara

Camera Hub G3 — це потужна відеокамера з розпізнаванням обличчя та жестів, яка також працює як центр (HUB) для розумного дому Zigbee 3.0.

Camera Hub G3 з’єднає всі ваші датчики, контролери та інфрачервоні пристрої Aqara, щоб керувати ними за допомогою автоматизації розумного дому. Водночас вона буде охороняти вас, увімкнувши сирену та сповістивши вас у випадку, якщо невідома особа прибуде до вашого дому або спрацює будь-який із ваших датчиків, коли ви не знаходитесь вдома. Усі ці інциденти будуть записані у ваше локальне або хмарне сховище.
Вбудований центр розумного будинку  HUB  Zigbee 3.0. Можете під'єднати до 128 датчиків і контролерів Aqara і насолоджуватись домашньою автоматизацією, дистанційним керуванням і підтримкою сторонніх екосистем.

Кут огляду 360°. За допомогою функції панорами та нахилу, ширококутний об’єктив 110° у поєднанні з двигунами панорами забезпечують кут повороту до 340°. G3 підтримує автоматичне пересування, а також стеження за обличчям і тваринами.
Роздільна здатність 2K 1296p. Camera Hub G3 містить об'єктив з високою роздільною здатністю 2304 x 1296 пікселів, що забезпечує кращу якість зображення з більшою кількістю деталей.

Хаб

Хаб має світлову та звукову індикацію. При спрацьовуванні сигналізації він може збити та налякати грабіжника своєю світловою та звуковою сигналізацією. Також хаб працює як центр розумного будинку.

Контролер хаб EU Aqara M1S

Aqara Hub M1S – це центр управління розумним будинком, який підключає пристрої Zigbee до мереж Wi-Fi. Водночас він може керувати інтелектуальними сценами, а також інтелектуальними пристроями, такими як вимикач, лампочка, фіранка тощо.

Центр розумного будинку виконує роль моста між пристроями Aqara і Wi-Fi роутером. Аксесуари Aqara підключаються по протоколу Zigbee, який розроблений спеціально для розумного будинку, з можливістю підключення до 128 дочірніх пристроїв, а також, покращений вбудований датчик освітленості.

Датчики

За допомогою різноманітних датчиків можна зрозуміти що відбувається у будинку, наприклад відчинили двері та вікна, або можливо був рух в оселі.

Датчик вібрації Aqara

Бездротовий датчик простежить за збереженням окремих предметів - вікна, сейфа, ящика з цінними документами. У разі інциденту, датчик відправить повідомлення на смартфон або включить звукову сирену на Aqara Hub.
Датчик вміє фіксувати три типи подій: нахил, падіння і вібрацію.
 • Якщо вікно відкриють, спрацює режим нахилу;
 • Якщо по вікну вдарять, він помітить вібрацію;
 • Якщо розіб'ють скло, датчик повідомить про падіння.

Датчик руху Aqara

Дальність виявлення - 7 метрів, кут огляду - 170 градусів. Оптимальне місце для датчиків на шафі або під стелею, звідки їм буде доступна найбільш повна картина.
Можна включити режим сигналізації: тоді замість управління світлом, датчики будуть відправляти оповіщення на телефон - ви дізнаєтеся, коли хтось із родини повернеться додому, або хтось зайде в вашу кімнату.
Якщо ви відсутні, датчики можу при виявленні руху включати гучну сирену на Aqara Hub-цього може бути достатньо, щоб злодій передумав прокрадається в вашу квартиру.

Датчик відкриття двері\вікна Aqara

Датчик складається з двох частин: одна кріпиться на одвірок або віконну раму, інша - на самі двері або стулку вікна. Коли ви відкриваєте двері, контакт між двома частинами втрачається, коли закриваєте - відновлюється. Обидві події служать сигналом для розумного будинку. Сигнал від датчика надійде на Aqara Hub і запустить виконання інструкції.

Наприклад:
 • Відправить повідомлення на смартфон;
 • Включить звукову сигналізацію;
 • Включить світло в кімнаті;
 • Відключить кондиціонер.
Контролери

За допомогою різноманітних контролерів можна добитися ефекту “перебування вдома”.

Завдяки розумній розетці Aqara, світлодіодній лампочці Aqara, а також вимикачем Aqara H1 та модулями реле, можна імітувати свою присутність вдома завдяки тому що можна дистанційно вмикати та вимикати світло в домі. 

А завдяки контролерам для регулювання штор їх можна відкривати й закривати, що також робить ефект присутності. 

Розумний замок

Відкривайте двері у будинок за кодом або відбитком пальця. Завжди можна  побачити, що двері відчинені або зачинені. Якщо грабіжник просто зачинив двері - ви можете замкнути його у будинку. Працює із хабом. 

Розумний замок Aqara N100

Aqara N100 - унікальний дверний замок з підтримкою різних способів відкриття:
 • По відбитку пальця;
 • За допомогою цифрового пароля. Також можна застосовувати тимчасовий пароль;
 • Фізичним ключем;
 • Через додаток Aqara Home або Apple HomeKit;
 • Використовуючи мітку NFC.

Особливості:

 • Дистанційне відкривання: так, по Zigbee Aqara Home та Apple HomeKit;
 • Автоматичне повідомлення: при некоректному відбитку пальця або введенні некоректного пароля, при розряді батарей харчування, при спробі злому циліндра замка;
 • Сигнал тривоги: при спробі злому, при недостатньому живленні.

Всього товарів: 16

Розумний дім