img
0
Обране

Багатофункціональні IP-рішення Bosch Divar IP All-In-One

09 березня 2023
news_10_03_23_Bosch.png

Надійне та потужне рішення для запису

Компанія Bosch презентувала нову серію приладів запису DIVAR IP all-in-one 4000 та 6000. Ці пристрої є ідеальними для використання в системах відеоспостереження малих та середніх об'єктів.

Більшість камер у системах відеонагляду потребують центрального сервера для управління та зберігання відео. Ці пристрої часто складні в установці та налаштуванні, що збільшує терміни та вартість проєктів.  

Нові відеореєстратори DIVAR IP all-in-one 4000 та 6000 від Bosch забезпечують усі переваги професійної системи відеозапису та керування, можуть використовуватися для малих, середніх та великих проєктів, які можуть розширюватися. Вони пропонують комплексне рішення, готове до використання відразу після встановлення.

DIVAR IP System Manager забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача (UI), який допомагає інсталяторам виконувати початкові налаштування та вибрати режим роботи, що дозволяє швидко та ефективно вводити систему в експлуатацію.

Інтегратори можуть керувати всіма встановленими програмними додатками та ефективно виконувати оновлення, щоб мінімізувати час простою. Нові пристрої запису IP DIVAR є ідеальним рішенням для великих розподілених систем.

ROMSAT – офіційний дистрибутор Bosch Security Systems в Україні