img
0
Обране

Новинка! Камера Uniview IPC265EB-DX12K-I0

26 липня 2023
news_15_07_23_UNV3.png

Нова високоякісна варіофокальна вулична IP-відеокамера

Компанія Uniview, лідер у галузі інноваційних рішень з безпеки, представила свою нову високоякісну варіофокальну камеру - IPC265EB-DX12K-I0. Основні переваги новинки: 

Висока роздільна здатність. Завдяки датчику зображення 5МП ця камера забезпечує деталізовані та чіткі зображення, що робить її ідеальним рішенням для відеоспостереження високої якості. Дана камера дозволяє отримувати детальну інформацію про цілі при ближчому розгляді, що підходить для багатьох сценаріїв, таких як площа, аеропорт, стоянка тощо. 

Потужний варіофокальний об'єктив. Варіофокальний об'єктив з оптичним збільшенням 12х дозволяє користувачам змінювати фокус та кут огляду, адаптуючи камеру до різних вимог та сценаріїв відеоспостереження. 

Високоякісні зображення в умовах слабкого освітлення. Камера має широкий динамічний діапазон зображення (WDR) і технологію підвищення чутливості, що робить її високоефективною навіть в умовах обмеженого освітлення.

Поєднання високої чутливості та роздільної здатності з довгофокусною оптикою ідеально підходить для систем розпізнавання автомобільних номерів як на парковках, так і на шосе.

IPC265EB-DX12K-I0 підтримує аналітичні функції, такі як детекція обличчя, фільтрація помилкових тривог, включаючи перетин лінії та вторгнення в зону. Має сучасний та естетичний вигляд, що дозволяє їй гармонійно інтегрувати в будь-яке середовище.

Обладнання для систем відеоспостереження Uniview вже багато років присутнє на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців-інсталяторів. Камера Uniview IPC265EB-DX12K-I0 стане надійним і універсальним рішенням для різних потреб у відеоспостереженні, особливо для проєктних ринків. 

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор UNV в Україні 

Представлені товари

Всього товарів: 1

IP Камера UNV IPC265EB-DX12K-I0 IP Камера UNV IPC265EB-DX12K-I0
Код товару: 700175
В наявності
22 800.00грн