img
0
Обране

Новинка! Датчик присутності Aqara FP2

12 вересня 2023
Новинка! Датчик присутності Aqara FP2

Новинка! Датчик присутності Aqara FP2

Aqara, відомий виробник розумних пристроїв, радує нас своєю новою розробкою - датчиком присутності Aqara FP2. Цей пристрій використовує передову радарну технологію міліметрових хвиль, яка дозволяє точно виявляти присутність людей в будь-якому приміщенні.

Особливості та переваги Aqara FP2: 

Зональне позиціонування. Завдяки цій технології, один простір може бути розділений до 30 малих зон. Ви можете створювати різні зони та розпізнавати до п'яти цілей одночасно. Наприклад, диван, ліжко або робочий стіл. Для кожної зони можна налаштовувати індивідуальну автоматизацію.

Виявлення кількох осіб. FP2 може виявити до 5 людей одночасно, розділяючи простір і автоматично реагувати відповідно до позиції різних людей, не заважаючи один одному.

Надвисока точність. Радарна технологія міліметрових хвиль забезпечує високу точність виявлення присутності, навіть коли ви сидите або спите. 

Керування іншими пристроями. FP2 інтегрується зі смарт-домом і може керувати іншими розумними системами, такими як освітлення, системи кондиціювання повітря і системи безпеки через платформи Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Home та інші.

Виявлення падіння. Датчик виявляє падіння людини і повідомляє вас про це. Це особливо корисно для старших членів сім'ї або тих, хто потребує особливого догляду.

Вбудований датчик освітлення. Він також може виявити рівень освітлення в приміщенні і реагувати відповідно.

Локальна автоматизація та проста установка. Датчик запускається локально, що гарантує надійну роботу навіть при втраті зв'язку Wi-Fi. Він має кілька методів встановлення для зручності.

IPX5 захист. Датчик оснащений IPX5 рівнем захисту, що дозволяє встановлювати його у вологих середовищах, таких як ванна кімната, без ризику пошкодження від води.

Ви можете легко налаштовувати автоматизацію для різних сценаріїв використання, які зроблять ваше життя більш комфортним та зручним. Використовуйте його для ефективного керування електроживленням, освітленням і безпекою. Будьте впевнені в своєму домі з Aqara FP2.

РОМСАТ - офіційний дистрибутор Aqara в Україні

Представлені товари

Всього товарів: 1

Датчик присутності Aqara FP2 Датчик присутності Aqara FP2
Код товару: 610106
В наявності